Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


PIPA

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
SOPA ir PIPA įstatymai gali paveikti visą pasaulį

PIPA arba Protect Intellectual Property Act - toksai visai kaip ir SOPA panašus įstatyminis aktas, katrą JAV nori įvest internetuose. Pagal tą aktą, kur tik kas pareikštų apie kažkokią intelektualinę nuosavybę, tai išsyk būtų įskųstasis blokuojamas be jokių tenai bylinėjimųsi, o privalomai.

Kadangi visi puikiai supranta, kad intelektinė nuosavybė yra belenkas, ką tik kažkas susigalvos, tai gaunasi taip, kad bet kokį internetą būtų galima uždaryt ir užcenzūruoti, vos tik prireikia: pagal tą įstatymą pakaktų, kad būtų kokia nors nuoroda į kokį netinkamą puslapį. O kadangi pasaulio DNS valdo amerikonai, tai čia ir visą pasaulį jie taip uždrausti galėtų nesunkiai.

Kadangi cenzūra paprastai būna labai aktyvi, o JAV intelektinė valdžiažmogių nuosavybė sklaidosi per visokius Wikileaks, tai neabejotinai, kad uždrausti jie norėtų ką papuola. Todėl ne veltui ir protestuot žmonės kviečia prieš tokias nesąmones.

O kadaise ir Lietuva kūrė kažkokią nepilnamečių apsaugą nuo žalingos informacijos, kur irgi buvo kalbama, kad nedera skelbti tokių žinių, kurios kažkam netinkamos. Tai pas mus pavyko to išvent, bet tik valdžiažmogių bukumo ir neveiklumo dėka. Tuo gi tarpu JAV valdžiažmogiai aktyvūs, o ir demagogijas visokias skleidžia apgalvotai, taip kad tenykščiai MPAA ir RIAA nemenkai gali įdirbio padaryt.