Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Interneto piratai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Prašome nenaudoti šio šablono, o jei matote panaudotą - pašalinti, nes Mediawiki jo jau nebepalaiko!
Jei naudoji nelegalų softą ar muziką, tu - piratas! Čia buvo geras originalus pačių autorių į Youtube įdėtas filmukas, parodijuojantis antipiratines reklamas. Bet kopyraitų industrija pareiškė į jį teises ir jį tiesiog pašalino. Nes kopyraitų teisės - aukščiau visko!

Interneto piratai - kaip juos bevadinsi, o bet tačiau jei šiaip piratai turtus tik atimdavo, o ir dabar atima, tai interneto piratai kažkaip atvirkščiai: pinigų ar turto neatima iš nieko, o tik padalina, tai kokie čia piratai gaunasi, atleiskit?

O bet tačiau pagal viską tai taip ir gaunasi, kad šieji besą nusikaltėliai baisūs, o visokie ten Pirate Bay ar Linkomanija internetai - tai tikros piratų irštvos. O jei taip pažiūrėsi, tai retas kuris kompiuteris neturi piratinės programos, muzikos ar filmo - taip kad ir tave, mielasai mūsų skaitytojau mes atvirai kaltinam piratavimu ir informuojame, kad tamista gali susidomėti kokia nors LATGA-A ar LANVA ir netgi pasodinti į kalėjimą galimai!

Taip kad skaitytojau čia siūlom susimąstyti gerai ir rimtai, nes kaip sakant, įrodymų visad atrasti galima! Ir negalvok, kad kokią nors nelegalią OS naudodamas, išvengi kokios nors atsakomybės!

Istorija

Jėzus ir jo draugeliai piratai (team apostles) nemokamai dalija nelegaliai prikopijuotą duoną ir žuvį.

Lygiai kaip pirmieji bandymai programuoti vyko dar gerokai prieš atsirandant kompams, taip ir pirmieji bandymai piratauti vyko dar gerokai prieš atsirandant kompams.

Pirmasis rašytiniuose šaltiniuose minimas piratavimo atvejis įvyko kažkur Izraelyje, kuomet pagarsėjęs nusikaltėlis Jėzus Kristus nelegaliai prikopijavo ir žmonėms išdalino duonos ir žuvies. Paskaičiuota, kad vietiniai kepėjai ir žvejai patyrė maždaug 12 milijonų denarų nuostolius (manoma, kad jei ne Jėzus, būtent už tokią sumą būtų galėję parduoti duonos ir žuvies).

Prokuratoriaus Poncijaus Piloto iškeltą ieškinį teismas patenkino, ir Jėzus buvo pripažintas piratu bei nuteistas mirti ant kryžiaus. Tai čia pipedija vardan objektyvumo pastebi, kad šiuolaikinės bausmės už piratavimą yra civilizuotesnės todėl neverkšlenkit, piratai!