Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Commonsense.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Common Sense)
Jump to navigation Jump to search
Komonsensavičiai aiškiai jau bus susidėję su kokiais nors farmacijos vertelgomis, nes atradom internetuose štai tokias tabletes, po kuriomis galimai slepiasi koks nors aminazinas ar vitaminas H, jei ne kas nors dar blogesnio

Commonsense.lt arba dar taip vadinami komonsensavičiai - tai vienas iš populiariausių ir nuostabiausių blogų, netgi multiblogas, kiek tik yra Lietuvoje, nes nepasikėlęs, kaip koks Račas ir ne apie kompiuterastus, kaip dažniausiai būna. Rašinėja apie belenką, bet labai mėgsta politines ir ekonomines temas, kur nepalaiko visokių partijų bei vertelgų, o greičiau kažkokią Naująją Lietuvą atstovauja.

Dar mums labai patinka, kad ten antraštė graži, su pervažiuotu ežiuku ir kitom nesąmonėm, demonstruojančiom populiariausias temas. Tai tiesiog netgi visai pipediškas projektas gaunasi, tik kad rimtesnis ir be humoro beveik.

O dar neseniai Commonsense.lt rašė apie tai, kad valdininkai beigi politikai yra parazitai, kuriems dar reikia vystytis ir vystytis, kol užaugs iki dibilų lygio o VMI - tai net ne parazitai, o amensalistai ir bebrai. Tai čia mes norim paminėti, kad visokie seimūnai prasikeiktų, jei sužinotų, ką ten tas blogas rašo.

O dar neseniau jau Commonsense.lt paminėjo Pipediją ir pavadino kliedesiais, nes Pipedija parašė apie Apribojimų teoriją, tai anys parašė paneigimą, kad viskas yra netiesa. Čia matyt kažkoksai sveikas protas juos taip veikia...

Commonsense.lt ir Birutė Vėsaitė

Kaip komonsensavičiai patapo Birutės Vėsaitės liubimčikais

Kai Birutė Vėsaitė tapo energoūkio ministre, visokie blogeriai ją pizdavodavo į kairę ir dešinę, bo anoji nusišnekėdavo kiekviena proga ir jei nenusišnekėdavo - nieko protingo irgi nepasakydavo. Taigi sugalvojo gi ponia (panelė gal) Birutė (galgi ne pati, o kažkas iš pašalies patarė) strielkę su blogeriais pasidaryti - ėmė ir visus sušaukė draugiškam pašnekesiui. Įtarę klastas visokias daugelis žymių trolių ten net nesvarstė eiti, bet buvo kas nuėjo, o ant rytojaus pasipylė žinutės ale blogeriai įsitikino, kad ponia Birutė nėra dūra, ir net jumoro jausmą turi, žodžiu, viskas iš tiesų yra gerai, be reikalo ana ten puldinėta. Tai va, o po to nei iš šio, nei iš to tūlo Mindaugo Voldemaro, katrasai įvardijamas kaip vienas Commonsense.lt rašeivų ir turintis kažkokių sąsajų su socdemais, boba staiga kažkokia panelės Birutės atstove patapo. Atsitiktinai žinoma.


Dar žr.


Commonsense.lt
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!