Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Birutė Vėsaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Birutė Vėsaitė visame gražume stebisi Kubiliaus daromomis nesąmonėmis, ir stebėdamasi atrodo it kokia nors vištelė perekšlė socdemų vištidėje[1]

Birutė Vėsaitė - anoks socdemų žiedelis, maloni moteriškė, nuostabiai suokianti iš Seimo tribūnos nuskriaustos našlaitės arijas. Kalba liūliuojančia, ramia ir sūpuojančia kalba. Nepaisant to, kad yra būktai nei tai chemikė nei tai veterinarė, Seime atlikdavo itin didelės ekonomikos, ūkio ir energetikos žinovės funkcijas, kokias funkcijas atlikdavo per socdemų Kalėdinius vakarėlius nenustatyta. Didžiausias Vėsaitės darbas per visas Seimo kadencijas buvo įstatymo, atrišančio kelią LEO bizneliui atraudonavimas it kokios leistiną greitį viršijusios blondinės prieš policininką. Tačiau ir dabar jinai sako, kad raudonuota ne veltui, tik kad netikėlis Kubilius atsisakė su lazda Maksimos krautuvininkus priversti atominę aliektrinę subūdavoti[2]. Ir šiaip gal tai ir niekai kokie, bet simpatijos nori nenori išlenda aiškia linkme kalbant apie visokius pravartumus ir nepravartumus[3][4], ypač kai kas nors pakviečia gurmaniškų pietų koks nors ambasadorius.

Išmanioji Vėsaitės versija, vadinama įBirutė, visame gražume, sukurta Viešpaties Dievo ir fotošopo

Dargi pasirodo Vėsaitė socdemų partijoje yra pirmininkaujanti jau gan senai anokiam rankdarbių ir pletkelių klubui, katrasai vadinasi gi Lietuvos socialdemokračių moterų sąjunga. Ką jos ten veikia matyt didelė paslaptis, nors vat pastaruoju metu staiga paaiškėjo, kad kaip minimum kovoja su senu ištvirkėliu Silvio Berlusconi, kad anas krušasi su nepilnametėmis kūrvomis, ir visai dėmesio nekreipia į tikras moteris[5].

Dar Birutė Vėsaitė, kaip kalbama, tik darbo reikalais labai bendrauja su tūlu Antanu Matulu. Ir dar visokių gandų galima išgirsti internetuose paskelbtų anonimų visokių - pvz. kaip antai kažkoks te skandaliukas su Kauno 2-sios ligoninės statybomis, kažkam įtarimą kelia josios greitai prasuktas butelis Vilniuje[6]. Dargi paskanduota buvo kai kažkoks neaiškus Vėsa dėl kažkokios merginos policijon pateko, tai Vėsaitė raudonuodama aiškino, kaip jokių giminaičių beveik nepažįsta[7].

Nekokios tos naujienos.... Birutė, pasirodo, Ūkio ministrė, o ne Energetikos

Dargi panelė Birutė labai įsižeidė, kai Grybauskaitė apkaltino visą Seimą korupcijomis ir lobizmais - Nagi Birutė tikrai nėra tokia! Ir socdemai nėra gi joks langelis įstatymų pirkimui. Ji (jie) tik per visas išgales rūpinosi, kad Lietuvos žmogui nepritrūktų elektros ir dujų...[8]

Dargi pasirodo matai kad Vėsaitei nėra svetimi tolerastijos jausmai...[9]

Pažangusis Birutės blogas puikiai funkcionuoja įvairiomis kalbomis, o ypač pritaikytas skaityti baltarusiškai

Upd. Papuolusi į Seimą eilinį sykį ir net tapusi novatoriška ūkio ministre, Vėsaitė, mėgdžiodama kitus politikierius, susikūrė savo internetą bei feisbuką. Ir, o dieve kokie žmonės pagiežingi, iš kart patapo Kubilių išpažįstančių trolių antpuolio bei prievartos auka, nuo kurių jinai visaip bando beviltiškai gintis tankiai spaudydama "dilit".

Upd. Apšilus atvėsusias kojas ir galų gale supratusi, kad yra ūkio ministrė ponia Vėsaitė ėmėsi visokių veiksmų ir reformų. Vat išmetė iš VŠĮ "Versli Lietuva", katroji eurosojūzo babkes skirstė, anokį Paulių Lukauską ir norėjo ten pasodinti savo podrūžkę Violetą Boreikienę, tūlojo generolo Boreikos žmoną. Gi Birutė nustatė, jog pono Lukausko darbe asmeninio biznio reikalais nebuvo net 68 darbo dienas, kai pagal kontraktą jis galėjo tam skirti tik 68 darbo dienas, o kadangi jįjį galima buvo įtarti korupcija ir pinigų plovimu tai jam pasiūlė iš direktoriaus vietos nešdintis į direktoriaus pavaduotojo vietą [10].

Upd. Baigėsi tuo, kad Vėsaitė nuskrido į Kazachstaną. Gal tai būtų buvusi paslaptis, bet ją išdavė Algirdas Butkevičius, kuris buvo paklaustas kur rengiasi slėpti Vėsaitę per pirmininkavimą eurosojūzui, tai anas ir atsakė jog "Ir šiuo metu ji išvykus, į Kazachstaną" argi kažkaip panašiai. Taigi ir kaip mat paaiškėjo jog gerbiama ponia skrido verslo klasės nedideliame lėktuvėlyje, užpirktam Arvi kalakutų, o dar paaiškėjo, kad Arvi kalakutai kaip tik derasi su Ūkio ministerija dėl savo versliukų. Gi kiti deleguotieji skrido reisiniu lėktuvu. Tatai pasiekė Dalytės ausis. Taigi, kyla įtarimas, kad ponia Vėsaitė tyliai sau ir garsiai Algirdui Butkevičiui kartoja - Neatsistatydinsiu ir viskas. Upd. Iš tiesų ponia Birutė vis kartoja kas neatsistatydins (aka Neatsistatydinsiu ir viskas), o visa šita šmeižto kampanija prieš ją yra užpirkta tamsiųjų jėgų mat ji pradėjusi kišti nosį į dingusius melejonus (Pipedija kitaip nesuprato, kaip kad tie melejonai kažkam dingo sugriežtinus viešuosius pirkimus, ir jie dingo). Algirdas Butkevičius netgi pats kreipėsi į VTEK ir paaiškino, kad ponia Birutė tegu tepa slides, jei išvados bus nepalankios. O ponia Birutė pasakė, kad tada tikrai atsistatydins, nes taip visiems bus geriau, ir išeis iš Energetikos ministerijos pakelta galva. Upd. Dalytė pasakė ką galvoja apie tai, o Mergaitė, katroji pasirodo neva ir yra Komonsensavičienė, savo bloge išdėjo visus šunis, puolančius jos gerąją darbdavę, pradedant tapinu. Upd. Dalytė 2013 metų gegužės 29 dieną pasirašė dekretą dėl ponios Birutės atvėsinimo atleidimo. O kalbos visokios pasklido, kadgi Birutė buvo tyčia pakišta nesgi Algirdas Butkevičius su Juozu Oleka gerai pažįstami su Arvi kalakutais, ogi nesenai Dalytė demonstratyviai Wizzair paskrajojo.

Socialdemokratų partija garsėja tokiais gilios moteriškos išminties ir intelekto perlais kaip B. Vėsaitė, kuri prakalbo apie užsienio investicijų pritraukimą* ir progresinių mokesčių įvedimą tuo pat metu, detaliųjų statybos planų paspartintą rengimą (matyt rūpinasi benamiais), požiūrį į viešąjį interesą pvz cit. jos žodžius išreikštus portale Delfi. „Yra didžiulė problema, kai maža žmonių grupė, prisidengdama viešuoju interesu, protestuoja prieš bet kokio verslo atsiradimą, kaime prieš kiaulininkystės fermas. Dėl to mūsų gyvulių augintojai dabar patiekia vos ne perpus mažiau produkcijos negu galėtų. Kaimas yra kaimas, kai nuvažiuoji į užsienį, Austriją ar Vokietiją, tai ten tikrai ir mėšlu smirda ir taip turi būti. O dabar, kai maža žmonių grupė spekuliuoja viešuoju interesu, tai būtent reikia apibrėžti, ką tas viešas interesas reiškia“ ir kas įdomiausia alternatyvios energetikos šalininkams ir atominės priešininkams, prakalbo apie masinį tam tikrų aikštelių miškuose įrengimą, į kurias neva kaimiečiai galės tempti ir gauti pinigus už šakas. Žodžiu džiaukitės pažemintieji, ir nuskriaustieji atėjo Jūsų valanda, vietoj išsvajoto Skandinaviško socialinio teisingumo turėsit necypaudami uostyt kiaulių šūdą gaminama dėl viešojo intereso ir už centus rinkt šakas Rubikono biokuro katilinėms. Masinės ir forsuotos Lietuvos kiaulizacijos planus Ūkio, energetikos ir žemės ūkio ministrė B. Vėsaitė grindžia 3 argumentais: 1) Nuo 1991 metų Lietuvoje auginamų kiaulių skaičius sumažėjo nuo 3 mln. iki mažiau nei 1 mln. 2)Žmonės turi prastą nuomonę apie kiaulieną, importuotą iš užsienio – dažnas klausimas, kurį galima išgirsti turguje: „Ar čia ne lenkiška kiauliena?“. 3)Drastiškai mažėjančiam šalyje išauginamų kiaulių skaičiui reikšmės neabejotinai turi ir milžiniškas kaimo gyventojų pasipriešinimas naujiems gyvulininkystės kompleksams. Pipedijos prezidiumas ir valdyba nusprendė padėti poniai Birutei išspręsti šią problemą ir siūlo tam tikrus patarimus. 1) Taip, drastiškas lietuviškų kiaulių mažėjimas yra nacionalinė katastrofa. Kiaulių sumažėjo proporcingai LT gyventojų skaičiui. Dalis kiaulių emigravo, kitos reketo laikais išsipjovė, išsišaudė, dar vienos sulindo į valstybės tarnybą ir partijas. 2) Teiginys dėl lenkiškos kiaulienos kvepia diskriminacija dėl kiaulių tautybės, rasės arba lyties, nes sunku suprasti kuo lenkiška kiaulė savo elgsenos ir mitybos modeliu prastesnė už lietuvišką. Taip pat kyla klausimas ar kiauliena iš daniškų kiaulidžių Lietuvoje yra daniška ar lietuviška. Siūlome įteisinti dvigubą kiaulaičių pilietybę.3) Kad nesiterlioti su tais piktais Lietuvos kaimo gyventojais, siūlome pavyzdinį daniškų kiaulidžių kompleksą pastatyti tame tuščiame lauke prie Seimo, kita su ekskursijomis užsienio turistams įrengti Sereikiškių parko pradžioje priešais LSDP būstine.

  • - investicijų pritraukimas kolkas sekasi gerai, mat kaip paaiškėjo, ponia Birutė nuo jų slepiama po devyniais užraktais [11]


Dvi Vėsaitės, abi Birutės, ir paralelinė Visata

Neaišku kaip, bet kad ponių Biručių yra bent dvi įtarimai stiprėja kasdien. Viena jų neva Ūkio ministrė, o kita berods Energetikos ministrė. Vienos adresas Gedimino 38, kitos - regis Gedimino 38. Vat vos kojas apšilusi ministerijoje ėmė ir pakeitė VAE valdybą, įtraukiant į ją žymiuosius energetikos šamanus Rymantą Juozaitį ir jo seną koriešą Algimantą Zarembą. Tik staiga paaiškėjo, kad ne ta Birutė Vėsaitė, kuri yra Ūkio ministrė, kažkokį tai popierių pasirašė, jei išvis pasirašė bet jei ir pasirašė, tai didžiulė paslaptis ir nieko nereiškia[12]

Taigi ir vat anokia Vidmantė Jasukaitytė užrūkius žolės išgirdo viziją, kaip abejotinos reputacijos verslininkas vienas aiškina, jog kažkokia ministrė Birutė jojo kišenėje sėdi, taigi ir neaišku dabar gi kuri - ūkio ar energetikos.... Kadangi egzistuoja nekaltumo prezumpcija tai teisėsauga gi negali imt ir areštuoti Birutės užu korumpuotus ryšius, mat gali areštuoti ne tą.


Garsusai neva ponios Birutės sprendimas, kuris visiškai nėra pasirašytas, o jei ir pasirašytas - tai neregistruotas, todėl yra neįgalus. Nukniaukė kažkokie vanagai, Kubiliaus infiltruoti į valdymo institucijas

Žiūrėti dar


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.