Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antanas Matulas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Antanas Matulas


 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Antanas Matulas - konservatorius, daktaras, Seimo narys, plačiai žinomas Pasvalyje, nes rūpinasi ligoniais visokiais: narkomanais, degradais ir nepilnamečiais. Dar Antanas Matulas draugauja su tokia Birute Vėsaite, bet sako, kad tik darbo reikalais.

Antanas Matulas buvo pastebėtas įkaušęs, beišeinąs iš Seimo, drauge su Vida Čigrėjiene, nors aktyviai kovoja už blaivumą ir žadėjo klausyti Valinsko ir Seime negerti...

Naujesniais laikais gi Antanas Matulas labai garsėja, kad neaiškiais būdais tuo pat metu ir kovoja prieš ligoninių ir poliklinikų vadovų kadencijų ribojimą, ir kartu už tą ribojimą irgi kovoja, nei nesuprasi gi...