Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2c

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Dvi citrinos arba 2c.lt - vis populiarėjantis internetas, kur galima savo ilgas nuorodas visaip susitrumpinti. Kam jas susitrumpinti, tai nelabai žinom, bet kai pavyzdžiui reikia labai ilgą tekstą nuorodos kažkur nupeistinti, tai gražiau, kai tas tekstas yra trumpas, todėl paslauga naudinga ir patogi.

Ir juoba, kai domenas tesivadina 2 raidėm, tai čia labai naudinga, nes nuorodos gaunasi trumpesnės, nei bet kur kitur, taip kad šitas servisas yra pats geriausias.

Taip kad gal ir patariam 2c jums naudot, nes naudingas dalykas. Tiesa, kodėl citrinos ten, tai nelabai žinom, nes pirma galvojom, kad su Citroen kaip nors susiję, bet paskui pasirodė, kad gal ir ne.


Dar žr.

P.S. nuo 2 citrinų komandos: Jau seniai internetuose sklando gandai ir legendos apie "Dviejų citrinų" vardo kilmę. Patikimiausia versija yra ta, kad nupirkus pirmą sutiktą laisvą subdomeną 2c.lt, jam reikėjo suteikti belekokią prasmę. Rinkimuose balotiravosi 2 cinikai, cirkininkai, cirkoniai, ciklamenai, cukinijos, condomns(šitas dar rezervuotas angliškai trumpyklės versijai). Rinkimus, žinoma, rusiškos demokratijos būdu, laimėjo citrinos. Todėl be jokių abejonių kievienas lietuviško twitter gyventojas privalo sekti #Dvi_citrinos haštagą, nes visi žino, kad tik per jį išaiškėja, kas slypi kažkur anapus.