Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pravalas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Pravalas.png

Pravalas (arba jei tiksliau - pravalas.com) - internetas, gyvavęs niūriame XX a. Sukūrė dabar gerai žinomas blogeris Qemm. Tuo metu buvo lyg pipedija, nes daugiau normalių internetų praktiškai nebuvo, todėl padarė labai didelę įtaką Lietuvos internetų vystymuisi. Jame reikšdavosi mistinė būtybė Varga, įtariama, kad tai buvo paties Qemm parašytas pseudointelektualus botas. O dar ten šikantys į komentarus dibilai buvo vadinami ufikais.

Vilniuje prie Švietimo ir mokslo ministerijos susirinkusios megztosios beretės ragino atkreipti dėmesį į esą netinkamą ir pernelyg menką šalies moksleivių mokymą apie pravalą. Jie giedojo tautiškas dainas, per megafoną kreipėsi į susirinkusiuosius, laikė plakatus su užrašais "Reikalaujam pravalas.com istorijos egzamino mokykloje", "Su mumis prezidentė". Tarp jų buvo monsinjoras Alfonsas Svarinskas, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Seime Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė


Pravalo dalyviai

Pravalą berašančių buvo ne vienas, tai čia gl šitokie mums žinomi kol kas: Qemm, Varga, Gobbitas, Kastetas, Garga, Pbg. Daugelis vėliau dar įvairiai garsėjo internetuose, kaip blogeriai. Reikia čia pasakyti, kad pats Pravalas.com ko gero išties ir buvo pirmas pilnavertis blogas visoje Lietuvoje, įkurtas dar be ne 2001 metais arba gal netgi ir dar anksčiau, tai nesame netgi tikri, ar kokį kitą dar senesnį blogą žinome.

Visokie šiaip jau linksmi ir gal kartais ir leidžiantys pašvęsti, tai linksmai skaitydavosi.


Pravalo pabaiga

Po kažkelinto serverio lūžimo ir duomenų praradimo buvo numarintas (užšaldytas lede). O kadangi toksai Quemm nepasirūpino, tai ir liko taip. Ir nepasirūpins jau matyt, nes jau kelinti metai kaip nepasirūpina. Visiškas pravalas.Pravalas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!