Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pbg

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Pbg, kartais vadinamas Pabėgimas - blogeris iš LJ. Pagarsėjo tuo, kad fotografuoja katinus ir klauso Mamontovą.

Anaipgi ilgai čionais buvo labai menkas straipsnelis, gal tiktais vienas koks sakinys, nes tatai buvo vienas pirmųjų straipsnių, Pipedijoje sukurtas, taip kad čia kaip ir įžymumas gaunasi, nes papuolė čionais kaip vienas pirmų, o gal išties ir patsai pirmas blogeris iš visų, o jau visi kiti tiktai paskui.

Taigi išties Pbg yra fotopsichotikas, pagarsėjęs įspūdingiausiomis fotosesijomis, kur nuogos panos išsitrynę braškėmis, o bachūrai apsitaškę ledais, atrodo lyg iš kokio stebuklų žurnalo. Ranką turi meninę, akį - spalvinę, taip kad vaizdus kuria žaižaruojančius spalvom. Taip kad rekomenduojam nemenkai ir labai smarkiai.

O dar neseniai Pbg paskleidė naują lietuvišką stebuklą - skitlinę, katra be abejonės padarys pasaulinį perversmą.

Taipgi mielų merginų, skaitančių Pipediją prašymu, perduodame prašymą, kad Pbg atsiųstų mums čionais savo nuogo fotosesiją, nes merginos tikrai norės pažiūrėt, nes menas visada virpina širdis ir sukuria meilę.


Dar žr.