Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kompiuteris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kompai)
Jump to navigation Jump to search
Tai - ne sapnas iš košmaro. Tai - tikroji realybė

Kompiuteris (kitaip, Kompas, Kantuperis, Dėžė ir pan.) - tai įtaisas ar agregatas, apie kurį parašytas pirmasis Pedivikijos straipsnis[1], kurį, kad ir kiek kas bandė pildyti, taisyti ir gerinti, tačiau tik visaipos jį gadino ir žalojo. Kita vertus, servas irgi yra lygiai toks pat kompas, - skiriasi tik jų nuosavybės teisė. Servus kaip savo asmeninius kompus arba darbo vietas naudoja vadinamieji vierchai arba kitaipos adminai. Skiriamasis kompo požymis yra dėžė (durniai kurią dar vadina korpusu), tačiau yra sakančių (kuo reiktų, vienok, didžiai abejoti), kad kdadaise "Eplas" buvo pardavinėtas visai be dėžės[2].

Kaip dar sako visokie kompų neišmanantys lameriai: skaičiavimo mašina - tai elektroninės smegenys.

Kai kurie dar šiais laikais kompiuterius visaip klasifikuoja - taip išskiriami superkompiuteriai, mikrokompiuteriai, kišeniniai kompiuteriai, tapšniniai kompiuteriai ir dar visokie kiti variantai.


Kompiuteris arba ESM (Elektroninė Skaičiavimo Mašina) - seniai jau nebe žaislas, o tiesiog kasdienybė ir būtinybė, jau liaudyje ir pavadinimą pakeitus, taip kad paprastai žmonės sako kompas, o protingesni - kantuperis. Pikti liežuviai netgi plaka, atseit, Pipedija irgi kažkaip susijusi su kompais arba servais, tačiau galime jus užtikrinti ir garantuoti, kad tookius niekus pliekti tegali tik visiškos prietrankos, - ir tai visai neturi jokio ryšio su tiesa.

Kažkada kompiuterių atmintis buvo lyginami su bibliotekomis, o skaičiavimo pajėgumai - su armijomis skaičiuotojų, bet tai buvo prieš kokius 30 ar dar daugiau metų. Tuo tarpu dabar technologijos patobulėjo tiek, kad nei lygint nėr su kuo, nebent gi gal su kokiomis nors matricomis ar dar kažkuo, taip kad sako, ir mes negyvenam, o tesam kažkokia ten tais paralelinė visata, sukurta kokio tai ufonauto malonumui, katras mus emuliuoja ir mumis žaidžia, kaip ir mes kad žaidžiam kokį nors Quake ar panašų geimą.

Ne veltui daugelis apie kompiuterį sako, kad tai - XXI amžiaus karas, maras ir badas, o Internetas - tai užkratas. Jau neverta abejoti, kad ne žmonės valdo kompiuterius, o kompiuteriai valdo žmones. Tad radikalesni senoliai net pavadina dažną kompiuterį velnio akimi! Darbas su kompiuteriais, laisvalaikis su kompiuteriais, pažintys per kompiuterius, žaidimai su kompiuteriais, žinios iš Internetų, naujienos - irgi, o kompiuteriai jau yra kiekviename mobiliame telefone. Ir net televizoriuose - kompiuteriniai žaidimai. Neabejotinas saugumo tarnybų sąmokslas, o Lietuvoje kompiuterius valdo negestanti kruvinojo VSD akis.

Dar sakoma, kad anksčiau dibilų nebuvo, tačiau dabar jie plinta, nes vaikų smegenis kompiuteriai žaloja nuo mažų dienų. O kiti gi sako, kad greitai net ir dibilų nebus, nes juos jau dabar pakeičia kompiuteriai. Ir tikrai - ar verta abejoti, prisiminus Grožytės bei Dūros atvejus?

Kompiuteris Vikipedijoje

Jei norite pamatyti, kaip atrodė pirmasis, dar 2003 metų vasario 20 dieną parašytas Vikipedijos straipsnis, tai paspauskite čia. Jei spausti tingite, tai mes čia jums paslaugiai nukopijavome visą tekstą, netgi lietuviškų raidžių netaisydami:

Kompiuteris tai aparatas skirtas skaiciavimui.Nors dabar ju galimybes yra labai dideles.Juo galima atlikti ne tik skaiciavimus bet ir zaisti zaidimus,ziureti filmus,klausyti muzikos ir dar daug kitu galimybiu.

Štai vat ir visas tasai straipsnis, štai jums ir prašom. Tai koksai tai buvo straipsnis, tai tokia ir gavosi ta visa Pedivikija.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.