Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vasario 20

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Vasario 20" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vasario 20 - tai mėnesio Vasario diena, kuri yra žymima skaičiumi 20. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Vasario 20 diena dažniausiai būna kartą per metus, Vasario mėnesį. Ji dažniausiai būna po Vasario 19 ir prieš Vasario 21 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1877 metais pirmą kartą buvo parodytas vienas toksai baletas, sukurtas Čaikovskio - Gulbių ežeras, kuris paskui tapo simboliu, rodančiu visokius perversmus ir valdžios kaitą SSRS.
  • 1922 metais neteisėtas, per falsifikuotus rinkimus okupacijos metu išrinktas Vidurio Lietuvos seimas nusprendė prisijungti prie Lenkijos
  • O 1933 metais šią dieną Adolfas Hitleris surengė susitikimą su Vokietijos oligarchais ir sutarė, kad šie jį finansuos, kad jis užimtų valdžią
  • O štai 2003 metais šią dieną buvo įkurta ne kas kitas, ogi lietuviška Vikipedija, nes buvo parašytas straipsnis, kuris vadinosi kompiuteris, aną gal pagal legendą sukūrė toksai Knutux, ale išties tai teisybė gal ir tokia, kad pirma tokia Kristi parašė
  • 2014 metais Euromaidane, matyt nusprendę Viktoro Janukovyčiaus nurodymais imtis kraštutinių priemonių, Berkut pradėjo atvirai šaudyti į euromaidano protestuotojus. Pagrindiniais šaudytojais buvo keisti slapti snaiperiai, kurių bent dalis, kaip spėjama, buvo atvykę iš Rusijos. Dauguma tą dieną nužudytų žmonių buvo nušauti snaiperių. Dar kitą dieną, vasario 21, Viktoras Janukovyčius neatlaikė ir paspruko į Rusiją.
  • 2021 metais buvo paskelbta apie tai, kad balandžio 1 dieną bus išjungtas legendinis, vienas iš pačių seniausių pasaulyje naujienų grupių serveris - news.omnitel.net.
  • 2023 metais netikėta žinia pasklido po pasaulį - JAV prezidentas Joe Biden netikėtai paaiškėjo besantis Ukrainoje, Kijeve - tiesiai beveik karo zonoje. Ir visa tai - kaip tik išvakarėse suplanuotos Vladimiro Putino kalbos, kurioje šis turėjo vėl kažką pezėti apie tai, kaip Rusija ginasi nuo Vakarų. Savo vizitu į Rusijos užpultą Ukrainą Joe Biden parodė, kad JAV čia dirbs ne žodžiais, o rimtais darbais, ir kad Rusija nieko nebereiškia.


Dar apie Vasario 20

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Vasario 20: