Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Maldeikienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Propagandinis plakatas, vaizduojantis Maldeikienę

Maldeikienė - politikierė, dažnai įvardinama, kaip pseudoekonomistė-ekskrementalistė (daugelis teigia priešingai). Pagarsėjo savo pareiškimais, esą visi turi mokėti mokesčius. Ji netgi sukūrė savo blogą, kuriame visus bando agituoti, kad visi mokėtų mokesčius. Ir dar kuo daugiau. Vienas iš ryškiausių jos pareiškimų buvo, esą visi mokesčių moka per mažai, o smulkus verslas turi valstybei nešti tiek pelno, kiek ir Vakarų šalyse. Tvirtina, esą ekonomiką galima valdyti dvasinės energijos pagalba. Kartais tapatinama su Dalia Grybauskaite.

Taip kad neabejotinai galim suprasti, kad protingos ekonominės pažiūros kelia visuomenėje kognityvinį disonansą, nes mokesčių mokėti nieks nenori, tai pasipiktinusių begalės.

Aišku dar ir tai, kad kažkokiu būdu per Maldeikienę savo ekonomines pažiūras galimai reiškia kakoks Rabinovičių klanas, nes šioji garbi profesorė kartą netgi viešai savo bloge išreiškė padėką Rokiškiui Rabinovičiui[1]. Ne kitaip, kaip tik oliharkų pinigai matyt panižo.


Aušra Maldeikienė tapo politike

Gal ir nekeista, bet ilgai visiems kalusi į galvas, kad Lietuvoje valdžia nenormali ir nei ten gyventojais rūpinasi, kaip kokioje Švedijoje, nei ten verslui leidžia normaliai dirbti, kaip kokiame Singapūre, galų gale Aušra Maldeikienė pasidavė ir nusidavė į politiką. Užsirašė į kažkokią neaiškią partiją, kuri ją užrašė kandidate į Vilniaus miesto tarybą, o paskui matyt užmiršo.

Sako, prikėlė vieną ankstų rytą Aušrą Maldeikienę kažkokio žurnalisto skambutis, o žurnalistas ir sako - "sveikinu, tapus Vilniaus miesto tarybos nare". Tai Maldeikienė ir atsako - "kieno kokia nare?"

Dabar i dar kitas anekdotas sklando - legendinis dešiniojo trolibano veikėjas ir lyderis Adomas Bužinskas per Vilniaus miesto tarybos posėdžius vis iškilmingai lepteli nuo tribūnos Maldeikienei - "tamsta mokytoja, šitie šneka nesąmones, ar galima juos išvaryti iš klasės?"

Žodžiu, akivaizdūs įrodymai apie visokias sąsajas. O dar sako, kad greitai rinkimuose ir į Seimą eis.

Upd.: taigi Aušra Maldeikienė ir tapo Seimo nare, sėkmingai sutriuškinusi kažką iš konservatorių, ir dar ir dabar jau eina dar aukščiau - 2019 prezidentų rinkimai ant nosies, taip kad Aušra žada būti prezidente, o nuo to siaubingai panikuoja visi, kas tik yra valdžioje. Gal ir ne veltui, nes būdama politikoje, Maldeikienė su jokiomis šūdų partijomis nesusidėjo ir neužsičiaupdama rėkė apie didžiausius korupcionierius ir kitokius degradus.

O dar, daug politikų vis rėkia, kad Maldeikienė vis rėkia ir rėkia ir klykia nuolatos, bet taip jei paklausai, kas tokie čia piktinasi ir dėl ko - tai paaiškėja, kad piktinasi dėl to, kada Maldeikienė apie aiškius korupcijos atvejus kalba. Štai jums ir prašom. Taip kad viskas aišku - ant Maldeikienės varo visokie, kuriuos pačius lauk išgrūst laikas.

Nugirstos Maldeikienės citatos

  • Aš noriu mokėti mokesčius
  • Smulkus verslas yra valstybės išlaikytiniai
  • Jei visi bijos, tai litą gali devalvuoti
  • Valdžios Lietuvoje per maža, o laisvės be atsakomybės ir savivokos per daug[2]

Nugirstos citatos apie Maldeikienę

  • Ji jau visai nukvako (nežinomas studentas)
  • Eina naxui (nežinomas verslininkas)
  • Eina naxui (nežinomas Delfio komentatorius)
  • Eina naxui (atsitiktinis televizijos žiūrovas)
  • Pyzdiec (nežinomas ekonomistas)

Akivaizdu, kad nuo Maldeikienės visus ištinka isterikos, o isterikų lygis atvirkščiai proporcingas intelekto trūkumui, o gal ir pertekliui.

Nuorodos


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.