Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blog.hardcore.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Blog.hardcore.lt - legendinė ir pati pirma Lietuvoje blogoferma, kurioje kadaise senovėje rašė pirmieji Lietuvos blogeriai. Susikūrė taip seniai, kad niekas netgi neatsimena, kada.

Anuomet, kokiais gal 2000, jei ne anksčiau, niekas nežinojo, kas tie blogai, netgi Vakaruose beveik tai buvo nežinoma, o jau Lietuvoje - tai juo labiau. Tai tada ėmė ir kažkokie su Chatsubo susiję hakeriai sukūrė kokią tai blogofermą, kur išrinktieji galėjo rašyti kažkokias protingas mintis, savo bloguose kažkokiuose.

Tai vat šitaip ir atsirado tasai blog.hardcore.lt, o kartu su juo ir blogeriai, kaip kad legendine kadaise buvusi, tačiau jau visų užmiršta Katiba. Dar reikia pasakyti, kad niekas tenai blogų užsiregistruoti patys negalėdavo, o tiktai kažkokie adminai galėdavo kokį nors blogą per pažintis sukurti.

O paskui atsirado begalės kitų blogofermų, tai visas tas blog.hardcore.lt pasidarė pamirštas, tai tuo pačiu jau niekas to ir nebeprisimena.

Anuomet dar toksai užrašas buvo:

čia galėtų būti visų mūsų ir jūsų ir dar kieno nors blogų vieta. jei jaučiatės, kad galit, kad turit ką pasakyt, kad bus įdomu ne vien myžčioti, bet ir duoti žinią pasauliui - pirmyn! parašykit vhc@hardcore.lt du dalykus: savo naujojo blogo vardą ir pageidaujamą vartotojo vardą. biorobotai kiek pakrebždės ir viskuom pasirūpins. jokio techninio palaikymo, tik galim paturėt už rankos. mes patys mokomės ;)