Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:04, 19 sausio 2023 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Daugelis galvoja, kad dauguma rusiškų mašinų tėra kopijuotos nuo vakarietiškų, tačiau bent jau buchankė nėra kopijuota, o yra beviltiškai rusiška. Bet ir tai netiesa, nes netgi ir buchankė yra kopija.

Netgi beveik 70 metų gaminamas rusiškas mikroautobusas buchankė, kuris yra laikomas beviltiškai bloga rusiška technine kūryba, išties irgi yra kopijuotas nuo vakarietiškų mašinų. Konkrečiai - tiesiog Jeep firmos Forward Control mikroautobuso klonas. Tik vat jei amerikiečiai nelabai vykusią mašiną nustojo gaminti dar 1965, tai rusai gamina iki šiol, nes nieko geresnio visvien jiems nesigauna sukurti.


Savaitės straipsnis
Krokodilai realiai verkia, neretai verkia ir ką nors ėsdami. Bet visi supranta, kad tokios čia ir ašaros.

Pasakymas "krokodilo ašaros" reiškia tokį visiškai apsimestinį, netikrą gailėjimąsi, atgailavimą ar rūpestį, kuris jau kaip koksai verkimas, bet išties netikras anei trupučio. Posakis apie krokodilo ašaras yra labai senas, žinomas dar iš Senovės Graikijos laikų, kur jau buvo naudojamas būtent tokia pačia prasme - kalbant apie apsimestinį, netikrą gailėjimąsi.

Šiais laikais galim pamatyti labai daug krokodilo ašarų pavyzdžių, kurie labai įvairūs. Čia ir kokia nors Rusija, kuri apsimetinėja, kad rūpinasi žmonių teisėmis ir žūstančiais žmonėmis Ukrainoje, ir kokie nors antivakseriai, kuriems esą gaila kažkokių ten skiepų ar tai dar ko nors.

Labai dažnai įvairūs veikėjai bando vaizduoti aukas, nors yra tikri agresoriai, sukčiai ir panašiai. Tai tokie vaizduotojai irgi neretai verkia krokodilo ašaromis, bandydami sukelti sau gailestį. Tokios apsimestinės, netikros ašaros - tai ir yra krokodilo ašaros.

Daugiau apie krokodilo ašaras

Šiandien yra trečiadienis, kuris įvairių procesų valdymo profesionalų yra seniai pastebėtas, kaip pati produktyviausia savaitės diena. Taip yra dėl to, kad jau visi įsidirbo, bet dar nepradėjo ruoštis savaitgaliui, nes šis dar negreitai.

Trečiadienis yra lygiai 5 dienų darbo savaitės vidurys, bet visai ne vidurys visai bendrai savaitei, nes visa savaitė yra ilgesnė.

Daugeliui darbuotojų trečiadienis yra ta diena, kur dar ilgai ilgai reiks laukti savaitgalio, o pirmadienio sukelta kančia prasitęsė ir jau tapo kasdienybe. Tai taip, tikrai taip.

Čia siūlome ne per daug liūdėti, o prisiminti, kad trečiadienis yra nuo žodžio trys, taip kad čia kaip kokia šventa trejybė, tik kad neaišku iš ko.

vasario 1 d. įvykiai
  • 2012 metais įvairūs meteorologai pranešė, kad šiandien šaltis jau pasiekė ar tik ne 25 laipsnius šaltumos. Ir dar jie pasakoja, kad greitai atšals ir iki -30, o paskui - ir dar labiau. Šitaip bešąlant, temperatūra nukris iki -50, -70, -100, -200, -300 ir taip toliau, pakolei visas oras pavirs suskystintomis dujomis, o tada neturėsime kuo kvėpuoti. Tačiau dujos užtat bus pigesnės, nes jos visur upeliais tekės. Vienok mokiniams, kaip sako, dėl šalčio jau nereikia eiti į mokyklą, o tuo džiaugiasi ir mokytojai.
  • O štai 2021 metais šią dieną šalta nebuvo, gal tik kokie 5 laipsniai, bet užtat visur buvo koronavirusas, o todėl ir karantinas, tad mokiniai mokėsi iš namų ir niekur nėjo, o tiktai po truputį degraduodami jau kelintą mėnesį per pamokas žaidė kompiuterinius žaidimus, vaizduodami mokymąsi ir nieko neišmokdami.
Savaitės iniciatyva
Štai tokia Angela Gossow jums mielai padainuotų kokią nors lopšinę.

Dabar jau kiek užmirštas pavadinimas - Hard Rock, nes dauguma Rock muzikos šiais laikais yra būtent su Hard Rock ir tapatinama. Visgi tikras Hard Rock - tai viskas, kas yra maždaug taip pat kietai ir sunkiai arba kiečiau ir sunkiau, kaip ankstyvieji Black Sabbath, Led Zeppelin ir Deep Purple. O jei švelniau - tai visgi jau ne Hard Rock.

Tiesa, kai kurie sako, kad jau kai smarkiai kiečiau ir sunkiau - tai Heavy Metal ar panašiai, o esą Heavy Metal nėra Hard Rock, bet tai netiesa. Nors patogumo dėlei ir nesakysim, kad Iron Maiden, Metallica ar Nepalm Death yra Hard Rock, bet visvien gi žanrai vienas iš kito išaugę. Taigi, čia visokie išvedžiojimai gali būti taikomi įvairiais pjūviais ir pavidalais.

Dar turim pasakyti, kad su Hard Rock muzika, kai kurių šaltinių teigimu, visai gerai derinasi žolė, alus ir seksas.

Čia šita proga siūlome kur nors Youtube susirasti, kaip dainuoja Angela Gossow ir pasiklausyti, tai jums šitai tikrai patiks.

Daugiau apie Hard Rock

Naujienos
Geras radijo imtuvas lieka geru ir po kelių dešimtmečių.

Iš senų laikų visi seni perdylos atsimena, kaip vakarais, pasiėmę kokį nors VEF, sėdėdavo ir sukiodavo rankenėles, pakolei pagaus kokią nors programą, kurią trumposiomis bangomis transliuodavo toli toli esanti radijo stotis, koks Amerikos balsas ar Laisvosios Europos radijas. Taip žmonės ir susižinodavo naujienas, nes kokių nors užsienio kalbų nelabai ir mokėdavo. Tai laudavo, kol lietuviškai iš užsienio žinias praneš užsienio stotys, transliuojančios okupuotai Lietuvai. Sovietiniai VEF radijo imtuvai būdavo prasti, bet visvien kokią nors laidą pagauti pavykdavo.

Daug labiau džiaugdavosi tie, kas dėl kokio nors pasisekimo turėdavo radijo imtuvą, pagamintą užsienyję - ypač, jei tas radijo imtuvas būdavo Sony, Panasonic ar Grundig firmų, kurios buvo trys geriausios ano meto imtuvų gamintojos. Tokie radijo imtuvai buvo kokį 100 ar daugiau kartų jautresni ir daug selektyvesni, tad jais kartais būdavo galima išgirsti užsienio stotis netgi tada, kai radijo trukdymai veikdavo pilnais pajėgumais.

Dar kiti gi neturėdavo išvis netgi VEF imtuvo, o turėdavo tik kokią nors balalaikę, kuri priimdavo vidutinėmis bangomis, tai laudavo iki vėlyvos nakties, o jau tada imdavo girdėtis Liuksemburgo radijas, kuris transliuodavo geriausią Rock muziką. Tai šioji SSRS irgi nebuvo toleruojama, tai taip irgi pavykdavo gauti to, ko negalima. Geresnio priėmimo atveju dainos būdavo įrašomos į kokį nors kasetinį magnetofoną, kad ir kokį Vesna, o paskui daug kartų klausomos ir perrašinėjamos kitiems. Toksai būdavo muzikinis samizdatas, irgi atsirandantis iš tolimojo radijo stočių priėmimo.

Užsienyje toksai tolimų stočių priėmimas yra vadinamas DX. Šiais laikais DX daugeliui atrodo nesuprantamas žodis, bet Lietuvoje vis dar šimtai tūkstančių žmonių, kurie nežino tos santrumpos, bet patys yra tuo DX užsiimdinėję šimtus ar tūkstančius kartų.