Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:04, 19 sausio 2023 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Atrodytų nesąmonė, bet skraidė labai gerai.

Amerikonų sukurtas Chance Vought V-173 lėktuvas buvo būtent tasai aparatas, po kurio atsirado labai daug stebėtojų, aiškinusių, kad matė skraidančias lėkštes, ir netgi tas lėkštes nufotografavusių. Išties šitie NSO tebuvo JAV bandomieji, o todėl smarkiai įslaptinti lėktuvai. Deja, nors ir turėję puikias charakteristikas, jie buvo nukonkuruoti sraigtasparnių ir reaktyvinių lėktuvų.


Savaitės straipsnis
Ajurvedinė mityba bei medicina yra paremta svarbiausiu komponentu - pančagavija.

Kaip visi puikiai žino, visa ta medicina žmones apgaudinėja ir yra sąmokslas, skirtas vaistams parduoti. O išties žmonėms padėti gali tiktai ajurvedinė medicina beigi ajurvedinė mityba, nes šioji yra paremta senovės Indijos išrastais originaliais maitinimo ir gydymo būdais, kurie visi yra paremti pančagavijos panaudojimu.

O kaip žinia, pančagavija - tai yra tikras ajurvedinis stebuklas, nes yra gaminama ne iš ko kito, o konkrečiai iš karvės šūdo, į kurį pridedama visokių priedų ir jis tada būna išrauginamas. O kadangi induizme karvė yra šventas gyvulys, tai to šventumo dėka šūdas gauna gydomąsias savybes ir mistiniu būdu pagydo.

Apie neišmatuojamą ajurvedinės medicinos naudą iš Seimo tribūnos yra skelbęs ne kas kitas, o patsai didysis sveikuolis Dainius Kepenis, taip kad jis gerai žino. Ir prašom su Seimo nariu nesiginčyti, nes kas jūs tokie, kad šitaip sau leistumėte!

Jeigu susigundėte ajurvedine pančagavija ir visa kita panašia medicina, tai Pipedija jums rekomenduoja dar ir urinoterapiją, nes ji irgi panašiai veikia.


Daugiau apie ajurvedinę mediciną

Šiandien yra antradienis, o jis jau ne tokia bloga diena, kokia buvo beviltiškas pirmadienis. O žiū, link savaitės galo ir visai atsigausite. Tai žinokite, kad rytoj yra trečiadienis, o tada jau bus dar geriau.

Su sąlyga, kad šiandien ne kokia nors šventė ar atostogos, jums šiandien yra darbo diena ir reikia eiti į darbą ar mokyklą ar dar kur nors. Taip kad vietoje to, kad čia visokias nesąmones skaitytumėte, eikit kažkokia normalia veikla užsiimt!

Nepažadame, kad ši diena jums tikrai bus sėkminga, tačiau Pipedijos horoskopas šiandienai jums gali išpranašauti ir kokią nors didesnę nelaimę.

Siūlome dėl viso pikto išsigryninti pinigų ir pasidėti į dėžutę, juodai dienai. Jei jau turite pasidėję - tai dar pasidėkite, mažai tikrai nebus, grynieji visada būna naudingi. Kažkada padėkosite mums už šitą patarimą.

gegužės 30 d. įvykiai
  • 1431 metais Ruane, Prancūzijoje, buvo sudeginta Žana d'Ark, dar žinoma kaip Orleano mergelė, o sudeginta ji buvo už neaiškią ereziją - atrodo, kad už žmonių žudynes kažkokias. Praėjus maždaug pusei tūkstančio metų katalikų bažnyčia kad ir labai nenorom, bet spaudžiama prancūzų, kažkaip visgi paskelbė tą moterį šventąja.
  • 1871 metais buvo išvaikyta Paryžiaus komuna - anie revoliucionieriai priešinosi smarkiai, tai buvo kraujo daug pralieta. Žuvo 25 tūkstančiai komunarų, o dar apie 40 tūkstančių buvo išvežti į visokias tolimas teritorijas, kad iš ten atgal nesugrįžtų.
  • 1886 visoje Rusijos Imperijoje, o tuo pačiu ir Lietuvoje priimtas įstatymas, kad nuo kitų metų nustos galioti pagalvės mokestis.
  • 1913 metais Albanija tapo nepriklausoma valstybe. Išties tai netgi ne kaip tai pati pasidarė nepriklausoma, o buvo tokia netikusi, kad po kažkokių Balkanų karų tiesiog ėmė ir atliko, kur ir niekam nereikia tų žemių, ir kitiems nesinori atiduoti. Taip vat ir gavosi Albanija.
  • 1941 metais III Reichas okupavo Kretą
  • 1950 metais šią dieną sovietai susprogdino Trijų kryžių kalno viršuje stovėjusius tris kryžius
  • 1953 metais amerikonų žurnalas Nature paskelbė straipsnį, kuriame pirmą sykį pasaulyje buvo paskelbta apie DNR struktūrą, kad ji susideda iš kažkokių dvigubų spiralių. Tą struktūrą sugalvojo kokie tai James Watson ir Francis Crick.
  • 1961 metais buvo nužudytas toksai Rafael Trujillo, išprotėjęs Dominikos diktatorius ir vienas iš durniausių narcizų, kokie tėra buvę pasaulyje
  • 1998 metais Pakistanas išbandė savo atominę bombą
Savaitės iniciatyva
Štai tokia Angela Gossow jums mielai padainuotų kokią nors lopšinę.

Dabar jau kiek užmirštas pavadinimas - Hard Rock, nes dauguma Rock muzikos šiais laikais yra būtent su Hard Rock ir tapatinama. Visgi tikras Hard Rock - tai viskas, kas yra maždaug taip pat kietai ir sunkiai arba kiečiau ir sunkiau, kaip ankstyvieji Black Sabbath, Led Zeppelin ir Deep Purple. O jei švelniau - tai visgi jau ne Hard Rock.

Tiesa, kai kurie sako, kad jau kai smarkiai kiečiau ir sunkiau - tai Heavy Metal ar panašiai, o esą Heavy Metal nėra Hard Rock, bet tai netiesa. Nors patogumo dėlei ir nesakysim, kad Iron Maiden, Metallica ar Nepalm Death yra Hard Rock, bet visvien gi žanrai vienas iš kito išaugę. Taigi, čia visokie išvedžiojimai gali būti taikomi įvairiais pjūviais ir pavidalais.

Dar turim pasakyti, kad su Hard Rock muzika, kai kurių šaltinių teigimu, visai gerai derinasi žolė, alus ir seksas.

Čia šita proga siūlome kur nors Youtube susirasti, kaip dainuoja Angela Gossow ir pasiklausyti, tai jums šitai tikrai patiks.

Daugiau apie Hard Rock

Naujienos
Taip, čia tikra Vladimiro Putino nuotrauka iš 2008 metų.

Po to, kai praėjo maždaug metai Rusijos-Ukrainos karo, tarptautinis baudžiamasis teismas paskelbė, kad Vladimiras Putinas yra skelbiamas paieškomu nusikaltėliu, kuriam išduotas tarptautinis arešto orderis. Šitas arešto orderis Putinui galioja daugiau kaip 100 skirtingų pasaulio valstybių, kurios yra pasirašiusios tarptautinius susitarimus dėl visokių nusikaltėlių persekiojimo.

Sprendimą išduoti arešto orderį teismas priėmė, nagrinėdamas bylą apie masinį vaikų grobimą iš Ukrainos, kurį organizuotai vykdo Rusija. Kadangi grobimas atvirai vykdomas Rusijos valstybės mastais, dalyvaujant įvairioms Rusijos institucijoms, tai ir Putinas tampa kaltinamuoju.

Patsai Vladimiras Putinas su savo sėbrais iki šiol skleidžia neįtikėtino masto melus, kurie atrodo, lyg tiesiogiai ištraukti iš 1984, įskaitant ir nuolat tenai kartotus teiginius, kad karas yra taika.

Tai gal ne veltui visokie stebėtojai kalba, kad Vladimiras Putinas yra klinikinės patologijos atvejis - tai sociopatija, kuri dar žinoma, kaip antisocialus asmenybės sutrikimas, nes šio požymiai - visiškas amoralumas, melagingumas, sąžinės neturėjimas ir kartu nevaldomas savanaudiškumas. Atrodo, kad klinikiniai požymiai - kaip tyčia apie tą patį Putiną.