Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:04, 19 sausio 2023 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Elex - tai žaidimas, kuriame gali nušokti nachuj

Kažkokia vidutinybė, o ką jūs pagalvojot? ELEX - tai vienas iš prasčiausiai Pipedijos recenzijos įvertintų žaidų, nes jau KPŠ - čia kažkoks plastmasinis pasaulis, kuris ganėtinai nuobodus, negana to, dar ir nukopipyzdintas nuo Gothic. Bet kad ir kaip būtų keista (koinsidence!), net visiškos skruzdelės nenugalėsi. Visai.

Dėl to Elex ir yra nelabai rekomenduojamas mūsų, taip kad žinokitės.Savaitės straipsnis
Kovojo už tiesą ir už visas vertybes - Herkus Mantas toks Mantas!

Štai tokių dalykų dar būna pasaulyje, kai tokie žmonės kovoja, tiksliau, bando kovoti už taiką ir teisibę ir ginti kažką - štai kad ir koksai nors Herkus Mantas, katrasis bandė užimti vokiečius ir vėl sugrąžinti savo prūsų tautą į klestėjimą!

Ogi viskas gi vyko va štai šitaip - kokiais 1200 metais keliavo per neaišku kokias Prūsijos vietoves, norėdamas surengti kokį tai sukilimą. Aišku, prūsai laikė jį itin išmintingu ir išsilavinusiu, tai jis, aišku, toksai ir buvo ir dėl to buvo patikėtas vesti vieną iš būrių per šią žemę kovoti už tiesą. Išmoko vadovauti ir kariauti, bet va vėliau paspruko ir... na, kol kas visko nespoilerinsime, paspaudę nuorodą žemiau patys apie visa tai paskaitysite.

Dar va priminkim, kad ir kitos tautos panašiai buvo uždubasintos, išskyrus lietuvius ir žemaičius, kurieji sugebėjo susivienyti kovai ir užlaikę visą laiką, užmušti tuos kryžiuočius atgal taip, kad jie būtų sutalžyti ir tai visą gyvenimą prisimintų.

O tai vėlesniais laikais dar galim primint, kad taip panašiai buvo nuslopintos ir visokios pusvalstybės kaip antai Perlojos respublika, Varviškės respublika, Babtų respublika ir visokios kitokios, tiesa jau ne kryžiuočių, o tiesiog valdžios, kariuomenės ir panašiai. Tai dabar jau viskas aišku, kad yra galvojančių, jog čia esą esą visokios separatistinės valstybės ir panašiai, ir dar nenorima pripažinti, kad jos egzistavo, kas tikrai netiesa.

Pipedija už tiesą ir už taiką!


Daugiau apie visą šį sukilimą

Šiandien šeštadienis ir gal būt sunku po vakar buvusio penktadienio, tačiau visai tai nesvarbu, nes dar liko visas sekmadienis ateityje. Taigi, puikus laikas ką nors gero nuveikti, pvz., kokį nors balių surengti.

Šeštadienis neabejotinai yra pati geriausia savaitės diena, nes jau ir poilsis, ir dar ryt irgi vis dar poilsis. Kažkas gal prabangiai sėdi restorane, o kažkas valgo šaltibarščius ir cepelinus, o dar kažkas užsiima sportu, nes tai yra sveikas gyvenimo būdas. Tuo tarpu kažkas ilsisi su alkoholiu, kažkas be jo. Kažkas ilsisi su seksu, o kažkas fapina, o dar kažkas šiaip neaišku ką daro. Gal tik programuotojai programuoja, nes jie kitame kosTmose gyvena.

Atrodo, per kažkokį gal šeštadienį ir pačią Pipediją kas nors gal pradėjo, nors čia aišku, niekuo negali būti užtikrintas.

gegužės 18 d. įvykiai
 • 1804 metais Napoleonas Bonapartas buvo paskelbtas Prancūzijos imperatoriumi
 • 1923 metais toksai prancūzų inžinierius Antoine Barnay užpatentavo diskinį numerių rinkiklį telefonams, kuris leido sukurti ir naudoti automatines telefono stotis. Iki tol žmonės skambindavo visai kitaip - pakeldavo ragelį ir sakydavo atsiliepusiai operatorei, su kokiu telefono numeriu juos sujungti. O atsiradus numerio rinkikliams jau galima buvo prisiskambinti ir be jokių operatorių. Šiais laikais žalias jaunimėlis jau netgi nemokėtų numerio surinkti su tuo diskiniu rinkikliu. Vaje, vaje, kokie netikę, nieko nemokantys tie jaunimėliai. Kaip jie išvis gali nežinoti tokių senienų?
 • 1940 metais, dėl Vokietijos invazijos griūnant Prancūzijai, toksai buvęs karo didvyris generolas Philippe Pétain buvo paskirtas laikinuoju ministru pirmininku. Bet vietoje to, kad bandytų išlaikyti Prancūzijos valstybę, šis generolas visiškai mielai pasidavė naciams ir tapo III Reicho kolaborantu - savo paties valstybės išdaviku. Vėliau, pasibaigus karui ir atsikūrus Prancūzijai, Philippe Pétain buvo nubaustas mirties bausme, tiesa, šią teismas pakeitė į įkalinimą iki gyvos galvos, nes tuo metu Philippe Petain buvo jau visiškai susenęs.
 • 1944 metais buvo pradėta Krymo totorių deportacija į Vidurio Aziją. Iš viso buvo išvežta virš 400 tūkstančių žmonių, kone pusė iš jų mirė per pirmus pusantrų tremties metų dėl nepakeliamų sąlygų. Krymo totorių tremtis yra laikoma bene labiausiai vienareikšmišku genocido atveju iš visų organizuotų tremčių ir žudynių, kurias rengė SSRS.
 • 1967 metais KGB vadovu tapo Jurijus Andropovas. Labiausiai šis veikėjas pasižymėjo, transformuodamas KGB sistemą į menamai "humanišką" ir smarkiai užmaskuotą baudžiamosios psichiatrijos sistemą. Beveik visą kitaminčių persekiojimą Jurijus Andropovas perkėlė į baudžiamosios psichiatrijos sistemą, sukurtą kartu su Andrejumi Snežnevskiu, tuo tikslu nepaprastai smarkiai išplėsdamas psichiatrinių ligoninių skaičių. Praktiškai viskas, už ką anksčiau žmones persekiodavo KGB, ilgainiui buvo įtraukta į šizofrenijos simptomus, o sunkiau įrodomiems atvejams buvo įvesta vangiosios šizofrenijos diagnozė. Visiems taip diagnozuotiems asmenims būdavo atimamas teisinis veiksnumas, teisė mokytis aukštojoje mokykloje ar dirbti bet kokį geriau apmokamą darbą. Tokie asmenys būdavo per prievartą uždarinėjami durnynuose, kur priverstinai "gydomi" tokiomis didelėmis neuroleptikų dozėmis, kad jos ilgainiui sukeldavo smegenų pažeidimus. Labiau užsispyrę disidentai būdavo "gydomi", taikant šoko terapiją, kuri itin grubiai pažeisdavo smegenis. Tam, kad gydytojai psichiatrai sutiktų dalyvauti, uždarinėjant ir kankinant disidentus, gydytojai buvo įtikinami, kad jie šitaip disidentus išgelbsti nuo KGB kalėjimų. Kartu buvo palaikoma nuolatinė kampanija (įskaitant KGB kuriamus ir platinamus anekdotus apie psichus), per kurią visi, kas pakliuvo į psichiatrinę ligoninę buvo visiškai diskredituojami.
 • 1974 metais Indija išbandė pirmą savo atominę bombą, taip tapdama šeštąja pasaulio valstybe, sukūrusia branduolinį ginklą. Deja, Indijos nelaimei, pagal visai šviežiai įvykusias tarptautines sutartis, ji nepakliuvo į legalių branduolinių valstybių tarpą.
 • 1989 metais Aukščiausioji Taryba priėmė nutarimą, pagal kurį Lietuva tapo teisiškai suverenia: t.y., buvo paskelbta, kad Lietuvos įstatymai turi viršenybę prieš SSRS įstatymus.
 • 1990 metais Prancūzijoje TGV kompanijos traukinys pasiekė 515km/h greitį
 • 1990 metais Rytų Vokietija ir Vakarų Vokietija pasirašė sutartį dėl valiutinės, ekonominės ir socialinės sąjungos - t.y., susijungimo sutartį.
 • 1991 metais nuo Somalio atsiskyrusi šiaurinė dalis paskelbė nepriklausomybę ir faktiškai tapo nepriklausoma valstybe - Somalilendu. Ši valstybė susikūrė anksčiau buvusio ir gerokai kitaip organizuoto britų Somalio pagrindu, kai tuo tarpu likęs Somalis - italų Somalio pagrindu. Darbar Somalilendas yra viena iš nepripažintų valstybių, tačiau tikėtina, kad ilgainiui išsikovos savo vietą pasaulyje.
 • 1999 metais šią dieną patsai Rolandas Paksas patapo visos Lietuvos ne kuo kitu, o tikru premjeru. Nors šiaip tai dar anksčiau viskas prasidėjo, kai anas dar buvo Vilniaus meras. Paskui Rolandas Paksas kilo dar aukščiau, bet dar paskui - krito taip žemai, kaip dar nebuvo kritęs.
 • 2009 metais 9 val. gimtųjų (baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių) kalbų mokykliniu brandos egzaminu prasidėjo Pagrindinė egzaminų sesija.
Savaitės iniciatyva
Futbolas jau netoli, o ir Pipedija nesnaudžia ir jums tikrai viską papasakos!

Atrodo, kad jau kažkas keisto (ne)įvyks... Na ir ką? Nesąmonės liks nesąmonėm, bet jau laikas kalbėti apie būsimą Euro 2024 futbolo čempionatą, įvyksiantį Vokietijoje, kur Europos čempionatas jau buvo rengtas 1988, o pasaulio čempionatai - 1974 ir 2006 metais.

Ale visvien jūs negalvokit, kad Lietuva kaip nors netgi pateks į čempionatą, nes niekada taip nebuvo, kad ji kažkada dalyvautų Europos arba pasaulio futbolo čempionatuose! Išvis, vienintelė iš Baltijos šalių, patekusi į tą čempionatą, buvo Latvija per Euro 2004 čempionatą Portugalijoje. Bet net tada ji užėmė paskutinę 16-ą vietą ir liko visiškoje šiknoje! Štai taip jums ir prašom!

Bet apie varžybas ir rezultatus dar pakalbėsim Pipedijoje, nes ir mes futbolu susidomėjome, juoba greitai ir įvyks tas čempionatas Vokietijoje, tad sekite naujienas!

Daugiau apie futbolą


Naujienos
Vat ta(s) su baltu megztuku, lakuotais nagais ir belenkiek apyrankių - tai žmoga vardu Nemo iš Šveicarijos, laimėjęs šiųmetę Jevravidiją. Bliac, eina naxui, žiauru, iki ko nusirito Europa

Šiųmetę Euroviziją, vykusią Malmėje, laimėjo... žmoga!!11

Kažkodėl šveicarai kažkokių ratų prisiriję supainiojo realybę su kosmosu, tai Eurovizijai išrinko belytį debilą vardu Nemo, kurio pergalei užteko tik su sijonuku pasikraipyti ant scenos - BAM! epic victory. Įdomu, gal jisai dar ir papus turi?

Dieve, dieve, KPŠ, iki ko nusirito Europa... ONO (slavai belyčius taip vadina) - 72 lyties belytis atstovas laimėjo Euroviziją...

O tai dabar visi keikia ir komisiją, kurios kiekvienas atstovas randomu davė net 14 balsų... nors pagal žiūrovų balsus per televotingą turėjo laimėt Kroatija.

Siauuuuuuuuuuuubas... Ir ar verta žiūrėti vien dėl kelių padorių atlikėjų (kurių gal tik kokie 2-3)? Aišku kad ne!

Kažkodėl Eurovizijoje dainavimas tampa antraeiliu - svarbiausia šiknų kraipymas, vaidinimas, šviesos, šokiai, bebalsis žviegimas, papai, o dainavimui mažiausiai dėmėsio. Gaila, kad taip su Eurovizija atsitiko...

Geriau jau ją pervadint į Pedoviziją, Pidarviziją, Gayvision ar tai kaip panašiai...

A, ir dar Lietuvos atstovas Silvesteris Beltas (ne Silvesteris Stallone) užėmė 14 vietą. Tai tiek...