Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:04, 19 sausio 2023 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Scenelė iš legendinio 1982 metų filmo Tron, kuris tapo vienu iš ženkliškų Vakarų pasaulio kinematografijos kūrinių.

Pakolei Vakarai džiaugėsi, kad vyksta kompiuterių revoliucija ir realiai milijonais pirko asmeninius kompiuterius savo namams, Rytai gyveno sovietų okupacijoje ir apie kompiuterius perskaitydavo nebent kokiuose nors popieriniuose laikraščiuose. Ėjo 1982 metai, Vakaruose kompiuteriais masiškai žaidė vaikai, o SSRS įsivaizdavo, kad kompiuteriai būna nebent kažkokiuose skaičiavimo centruose.


Savaitės straipsnis
Bezdalai yra puikiai žinomos degios dujos.

Bezda visi ir bezdalai yra dalykas paplitęs, kurio neigti tiesiog neįmanoma. Tai ir žmonių gyvenimo dalis, ir taip pat ir daugelio gyvūnų, nes bezda ne vien tik žmonės.

Nedaugelis žino, kad bezdalų kvapas yra viena iš gerų medicininės diagnostikos priemonių, kurią labai gerai žino ir vertina pilvo chirurgai. Kaip žinia, jei po operacijos paciento palatoje yra aiškus sieros vandenilio kvapas - reiškia, kad pacientas sveikai bezda ir greitai gyja. Bet jei koks nors pacientas skundžiasi tuo, kad bezdalų kvapas smarkiai pasikeitė ir dvokia pašvinkusia mėsa ir lavonais - tai yra labai blogas požymis, galintis reikšti vėžinius susirgimus.

Mokslininkai dabar tiria, ar galima panaudoti bezdalus, kaip kokį nors kurą, kuris dujas pakeistų, nes tai labai svarbu šildymui.

Daugiau apie bezdalus

Šiandien šeštadienis ir gal būt sunku po vakar buvusio penktadienio, tačiau visai tai nesvarbu, nes dar liko visas sekmadienis ateityje. Taigi, puikus laikas ką nors gero nuveikti, pvz., kokį nors balių surengti.

Šeštadienis neabejotinai yra pati geriausia savaitės diena, nes jau ir poilsis, ir dar ryt irgi vis dar poilsis. Kažkas gal prabangiai sėdi restorane, o kažkas valgo šaltibarščius ir cepelinus, o dar kažkas užsiima sportu, nes tai yra sveikas gyvenimo būdas. Tuo tarpu kažkas ilsisi su alkoholiu, kažkas be jo. Kažkas ilsisi su seksu, o kažkas fapina, o dar kažkas šiaip neaišku ką daro. Gal tik programuotojai programuoja, nes jie kitame kosTmose gyvena.

Atrodo, per kažkokį gal šeštadienį ir pačią Pipediją kas nors gal pradėjo, nors čia aišku, niekuo negali būti užtikrintas.

gruodžio 2 d. įvykiai
 • 1766 metais Švedija priėmė pirmą pasaulyje spaudos laisvės įstatymą. Įstatyme buvo įtvirtinti du esminiai principai: pirmas buvo apie tai, kad negalima jokia cenzūra (išskyrus ypatingus atvejus), o antras - kad valstybinės įstaigos ir institucijos privalo teikti informaciją žiniasklaidai be jokių apribojimų (aišku, vėlgi išskyrus ypatingus atvejus). Vėliau, per šimtą-kitą metų panašūs įstatymai atsirado ir daugelyje kitų pasaulio valstybių.
 • 1804 metais bene žinomiausias visų laikų avantiūristas ir išsišokėlis Napoleonas Bonapartas karūnavo pats save Prancūzijos imperatoriumi.
 • 1848 metais toksai Francas Juozapas Pirmasis tapo Austrijos-Vengrijos imperatoriumi. Ilgai valdęs šitą ir taip nelabai adekvačią imperiją, po turputį ją davedė iki to, kad ji pavirto į Kafką, kuri taip ir aprašyta buvo. Paskui dar tą imperiją aprašė toksai Hašekas, tai ta pati realybė žinoma daugeliui ir iš Šveiko nuotykių. Galų gale, einant metams, sumarazmėjęs imperatorius įsivėlė į I Pasaulinį karą, tai štai taip visa ta Austrijos-Vengrijos imperija ir pabaigė savo gyvenimą.
 • 1927 metais, praėjus 19 metų po Ford Model T išleidimo, Ford kompanija išleido antrą savo mašiną - Ford Model A. Nors ir nebuvo tokia viską drastiškai keičianti mašina, kaip ankstesnioji, šita irgi buvo be proto gerai pavykusi ir populiari kaip velnias. Vos per penkerius metus buvo pagaminta išvis kone 5 milijonai šių mašinų, kaip tiems laikams - tiesiog sunkiai įsivaizduojamas skaičius. Palyginimui, SSRS lengvųjų mašinų buvo mažiau pagaminta per visą SSRS periodą iki 1975, kai prasidėjo realiai masinė LADA mašinų gamyba.
 • 1942 metais toksai Enrico Fermi JAV išbandė pirmą kontroliuojamą grandininę branduolinę reakciją. Paskui šita reakcija tapo pagrindu atominėms elektrinėms, o dar paskui sukurta nekontroliuojama tos reakcijos rūšis tapo pagrindu atominei bombai.
 • 1943 metais Vokietijos bombonešiai išbombardavo Bari uostą Italijoje. Buvo paskandinta nemažai laivų, tarp jų - ir toksai JAV laivas SS John Harvey, kuriame buvo didžiulis kiekis amunicijos su garstyčių dujomis. Išsiveržęs cheminis ginklas apnuodijo nemažai žmonių.
 • 1946 metais buvo sugalvota Bizonija, viena iš didžiausių Europos valstybių. Šita trumpai egzistavusi valstybė gavosi tiesiog iš to, kad JAV ir Jungtinė Karalystė apjungė savo okupacines Vokietijos zonas. Pavadinimas "Bizonija" buvo visai ne nuo jokių bizonų, o nuo anglų kalba užrašytos pavadinimo "bi-zone". Oficialiai Bizonija pradėjo egzistuoti nuo 1947 metų sausio 1. Paskui, jau 1948 metų rugpjūčio 1 prie Bizonijos prisijungė ir Prancūzijos okupacinė zona ir Bizonija pavirto į Trizoniją, dar vadintą Trizonezija. O dar vėliau iš to susikūrė Vakarų Vokietija.
 • 1961 metais Fidelis Kastras, užsigrobęs valdžią Kuboje, paskelbė, kad Kuboje bus komunizmas. Iki tol dar buvo naivių žmonių, kurie tikėjo, kad čia kažkokia hipių valdžia bus, kuri už taiką, draugystę ir panašiai.
 • 1971 metais, po to, kai vieno iš emryratų salas užsigrobė Iranas, krūva emyratų sukūrė naują jungtinę valstybę - Jungtinius arabų emyratus. Šitas apsijungimas buvo akivaizdžiai vienintelis būdas išvengti Irano agresijos.
 • 1976 metais nusikaltėlis Fidelis Kastras apsiskelbė Kubos prezidentu.
 • 1982 metais Jutos universiteto ligoninėje buvo pirmą kartą sėkmingai persodinta dirbtinė širdis. Ją gavęs žmogus, Barney Clark, paskui išgyveno 112 dienų. Dabar panašios dirbtinės širdys kartais yra naudojamos, kaip laikinas širdies pakaitalas, iki pacientas sulauks širdies transplantacijos.
 • 1992 metais buvo paskirtas jau cielas penktasis ministras pirmininkas visai dar naujai atkurtoje Lietuvoje - juo tapo anoks Bronislovas Lubys, kuris paskui daugelį metų buvo laikomas netgi ir šešėliniu, nematomu visos Lietuvos valdovu.
 • 1993 metais Medeline buvo nušautas toksai Pablo Emilio Escobar Gaviria, plačiau žinomas, kaip Pablo Escobar, vienas iš gudriausių ir matomai pats turtingiausias iš visų laikų nusikaltėlių.
 • 2009 metais šalyje įsisiautėjo kiaulių gripas, bet medikai gi teškia antausį ministrams beigi farmacijos vertelgoms, sutartinai atsisakydami skiepytis! Nesgi pasirodo, visas tas isteriškas kaukių balius - tik šlykštus vertelgų biznis!
 • 2009 metais šią dieną Pipedija iškilmingai peržengė 2000 straipsnių ribą!
 • 2020 metais kanapės buvo pašalintos iš tarptautinio JT Narkotikų kontrolės komisijos pavojingiausių narkotinių medžiagų sąrašo. Kitaip tariant, tarptautiniu mastu kanapės nustojo būti nusikalstamu narkotiku.
 • 2021 metais lietuviai pastebėjo, kad Kinijos liaudies respublika sustabdė importą iš Lietuvos. Importas buvo sustabdytas dar vakar, gruodžio 1, tačiau Lietuvos eksportas į tą šalį buvo toksai menkas, kad sužinojo apie tą sustabdymą tiktai kitą dieną.
Savaitės iniciatyva
Daugelis susimąsto, kaip atrodo šūdukas ant pagaliuko. Tai štai čia matote.

Daugelis susimąsto, ką gi reiškia posakis "šūdukas ant pagaliuko", o taip pat iš kur tasai posakis yra kilęs.

Šitas posakis yra labai paprastas - jis reiškia kokį nors nelabai didelių apimčių šūdą, kuris ant pagaliuko yra užmautas tam, kad žmonės nesusiteptų rankų. Jei šūdukas ir pagaliukas yra tikrai labai dideli, tai būna sakoma, kad tai jau šūdas ant pagalio.

Nelabai žinomas, tačiau ir visiškai neslaptas faktas yra tai, kad Rusija naudoja šūduką ant pagaliuko vietoje savo vėliavos, o vietoje oficialios kalbos - įvairius rusiškus keiksmažodžius. Kaip sakoma, nuo faktų nepasislėpsi.

Kadangi jau ne pirmą kartą įvairūs asmenys kaltina, kad Pipedija esanti rusofobijos irštva, tai šiuomi pareiškiame, kad mes nustosim būti rusofobais, kai Rusija nustos egzistuoti iš viso. Linkime planetai, kad tos šūdų valstybės vietoje atsirastų Rusijos jūra, nes visiems tai atneš daug laimės ir džiaugsmo.

Daugiau apie šūduką ant pagaliuko.

Naujienos
NATO yra ta jėga, nuo kurios vatnikai pradeda cypti, spjaudytis ir viduriuoti.

Štai ir įvyko Vilniuje didysis NATO vadovų suvažiavimas Vilniuje, per kurį atvyko net 40 skirtingų valstybių vadovų. Visoje planetoje ne kiekvienais metais būna panašaus lygio renginys, o Lietuvoje išvis niekada nieko panašaus nėra buvę. Kuriam laikui Vilnius realiai pavirto į visos planetos sostinę, kurioje buvo apie 60-70% pasaulio karinės galios.

Vilniuje viešėjo daugybė įvairių valstybių vadovų - JAV prezidentas Joe Biden, Ukrainos prezidentas Volodimiras Zelenskis, taip pat visų NATO šalių vadovai. Savo vadovus atsiuntė Kanada, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italiją, Turkija, Lenkija, Norvegija, Ispanija ir visos kitos NATO šalys, įskaitant netgi visai atsilupusią Vengriją, kurios vadas Viktoras Orbanas vis dar kažką bandė stenėti, kad o kodėl čia reikia į NATO priimti Švediją. Taip pat atvyko ir vadovai iš tokių šalių, kaip Japonija, Australija, Naujoji Zelandija ir Pietų Korėja.

Vienas iš linksmiausių renginio akcentų - prieš jį vykę apsiperdusių vatnikų cypsmai, kad esą Lietuvoje uždraustos Lietuvos vėliavos - o išties pilna Lietuvos vėliavų ir NATO susitikimas su tokia atvira karine galia, kad tie patys vatnikai kelioms dienoms tiesiog išvis išnyko iš eterio. Kaip sakė gandai, nemaža dalis vatnikų vadų kuriam laikui netgi pabėgo iš Lietuvos, nes jų tarpe pasklido kažkokie nerišlūs tarpusavio gąsdinimaisi, kad prieš NATO vadų susitikimus juos visus suareštuos ir uždarys.

Kaip matom, NATO visada atneša daug džiaugsmo, gerumo ir ramybės visiems padoriems žmonėms.