Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fap

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Fapinti)
Jump to navigation Jump to search
Originalioji manga, iš katrosios žodis "fap" pakliuvo vėliau į visus internetus

FAP - tai maždaug toks garsas gaunasi, kai labai jau smarkiai garsiai kas smauko, taigi naujas naujažodis toks pas anglakalbius, nes jie gal nemoka aiškiai lietuviškai pasakyti - "dročinti bybį". Tai dėl to naudoja kažkokius ten iškreiptus pasakymus, kaip fapping ir panašiai.

Gi šitas žodis dar suvisai šviežias, jau visiems puikiai žinomas, nors pirminis jojo pasirodymas tėra 1999 metai, o į bendrinę anglų kalbą jis gal ir dabar oficialiai nepakliuvęs, nors visiems ir puikiai jau žinomas, tai ir 4chan pavyzdžiui kaip nors kitaip to reikalo vadinamo ir nesurasi, kaip tik "fap fap fap".


Fapinimo targetai

Čia galima įvairių aišku papasakoti, nes į ką tik kas nors nefapina. Netgi į kokį nors Brežnevą ko gero kas nors fapinęs yra. Bet šiaip jau populiaresnis dalykas yra fapinti į kokias nors gražuoles. Ar jau jei būtume tikslūs, tai ne į gražuoles, o į jų nuotraukas ar atvaizdus kokiuose nors žurnaluose arba ekranuose. Štai pavyzdžiui jums pavyzdžių iš skirtingų laikų, kokių seksualinių fantazijų gali kam nors kilti:

Ir taip toliau.