Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Marilyn Monroe

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia aišku gal nėra tipinė reklaminė Merlin Monro nuotrauka, bet gi labai graži...

Marilyn Monroe arba Merlin Monro - tai garsiausia visų laikų kino žvaigždė, gi tokia, kad nors jau prieš pusę šimtmečio numiro, vis dar naujus ir naujus gerbėjus atranda ir kaip sakant, josios vardas ne tik neblėsta, bet netgi ir toliau garsėja.

Marilyn Monroe išskirtinai pagarsėjo savo baltais plaukais, nuo kurių pasaulyje kilo blondinių mada, apsimestiniu debilavotumu, nuo kurio kilo anekdotai apie blondines, tapo visų laikų seksualiausia moterimi, o dar vis garsėdavo tuo, kad vis pusiau atsitiktinai vėjas jai pakeldavo sijoną, visiems pademonstruodamas jos apatines kelnaites.

Neabejotina, kad net ir šiais laikais Marilyn Monroe - žymiausia ir seksualiausia blondinė ever, netgi po mirties!

Be viso kito, Marilyn Monroe spėjo per savo gyvenimėlį pagarsėti ir kaip daugelį meilužių bei kitokių vyrų pakeitusi gražuolė, o pabaigė gyvenimą, kamuojama klaikios depresijos ir nuo jos kilusio alkoholizmo. Tai dar buvo ilgai kalbama, kad šioji nusinuodijo migdomaisiais ar tiesiog perdozavo, mat buvo dar ir narkomanė, bet kaip ilgainiui paaiškėjo, per savo durną galvą turėjo kelis (du ar netgi tris) gydytojus, kurie visi vienas apie kitą nežinojo ir prirašinėdavo skirtingai besivadinančių, bet tą pačią sudėtį turinčių migdomųjų (barbitūratų, turinčių savybę kauptis organizme). Tai visų daktarų nepriklausomai prirašytus migdomuosius Merlin Monro kartu ir gerdavo, vietoj vienos dozės vis gaudama kelias - ilgainiui gavosi lėtinis apsinuodijimas, nuo kurio aktorė ir numirė...