Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


KosTmosas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

KosTmosas - tai tokia erdvė, kuri yra kažkur tarpe tarp Alternatyvios Realybės ir šio pasaulio. Kadangi ta erdvė yra kažkur tai tarpe, tai labai sunku pasakyti, ar kažkas, kas yra kostmose, yra reale, ar tik kažkieno fantazijose, ar kliedesiuose.

Taigi, toksai žodis ir taikomas, nusakant kažką, kas yra kažkur tai ten už aiškumo ribos, nesvarbu, ar tai būtų tikra, ar netikra.

Pats žodis "kostmosas" yra susijęs su žodžiu "kosmosas" jei ir ne tiesiogiai, tai bent kažkuria prasme: gal į kosmosą ir gali kas nors nuskristi, bet tai yra taip neįtikėtina, kad iš kažkiek ten milijardų žmonių kosmose tėra buvę gal tik keli šimtai. Taigi, net ir pažinoti žmogų, kuris pažįsta žmogų, kuris buvo kosmose - beveik neįtikėtinai maža tikimybė. O tai reiškia, kad jei kas nors kalba apie skrydžius į kosmosą, tai neaišku, ar čia realybė, ar kažkokie nusikliedėjimai.

Taigi, o kadangi kosmosas visgi realus, o dažniau klausimai būna apie nerealius dalykus, tai ir žodis šičia taip transformavosi, įgaudamas papildomą raidę T, kad aiškiau būtų, kad kas nors ne rašybos klaidą daro, o tiesiog šneka apie tai, kad čia kostmosas kažkoks.