Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tautininkų sąjunga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Tauteniekai)
Jump to navigation Jump to search

Tautininkų sąjunga arba tautininkai - anokia dar viena solidi partija ant Lietuvos. Dėl savo solidaus politinio svorio ir esybės kartais vadinami tauteniekais. Josios šaknys siekia senus laikus prieš pirmąjį pasaulinį karą, o visų laikų iškiliausias vadas buvo Antanas Smetona. Dabargi partija nebe tokia iškili, be koncervų paramos nelaiminti jokių ten Seimo rinkimų, ogi dedasi tikraisiais Lietuvos patriotais, kovoja už tradicinę šeimą, prieš tautos skurdinimą ir homoseksualistus, prieš žemės pardavimą užsieniečiams ir kitokius dalykus. Taigi, Pipedijai yra žinomi tokie šiandieniniai tautininkai:


Gintaras Songaila ir Kazimieras Uoka propaguoja žaliosios energetikos ir tradicinės šeimos vertybes

Tauteniekai istoriniame kontekste

Nors ir neva radikaliai kovodami už Lietuvos tautą ir valstybę, tauteniekų ideologija kažkaip įdomiai atsitiktinai susieina su nekurių valstybių opinijomis:

  • Antanas Smetona kaip tais gaudavo kapeikų iš vienos šalies ambasados, o po to kaip tai gavosi kad niekas nesipriešino vienai šaliai, pats per upelį perbrido Vokietijon, ir neorganizavo jokio pasipriešinimo
  • Tauteniekai intensyviai kovoja prieš skalūnų dujų gavybą kas labai patinka vienos šalies nesmulkiai dujų kompanijai
  • Tauteniekai intensyviai kovoja prieš Visagino atominės elektrinės projektą, kas itin patinka vienos šalies branduolinės energetikos kompanijai ir energetikos spiacelistams, kažkaiptais susijusiems su vienos šalies elektros energijos eksporto kompanijomis.

Tautininkai ir religija

Gi tautininkai panašu kad sieja save su pagonimis, tačiau panašu kad jiems labiau priimtinas yra vudu tikėjimas (gimęs ir užaugęs vidurio Afrikoje - red. past.), ką anys įrodė 2013 metų rūgpjūčio mėnesio 17 dieną vykusiame sąskrydyje, kuriame sudegino visokių ten nepatikusių veikėjų, papuolusių į Juliaus Pankos sudarytą sąrašą, atvaizdus, taip tikėdami, jog sukelia jiems kančias ir apsivalymą[1]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.