Skirmantė

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Skirmantė - tokia gi kaip ir būtų pareigūnė gal, o gal ir blogerė, nes moka rašyti ir rašo savo tinklaraštį, prie popistų šutvės prisijungusi kažkaip, nes matyt irgi sąmokslo dalis, nes aiškiai plauna smegenis publikai ir skleidžia valstybingumo dvasią pramaišiui su negailestingomis teisėsaugos propagandomis.

Čia jums rodo kažkokį ženklą ir žvelgia į jus tyru žvilgsniu, kad nepagalvotumėte kaip nors prasikalsti

Paskaitę, atrandame, kad pavyzdžiui, ji dar ir iš kariuomenės, kažkokia tai smogikų vadeiva, apsimokinusi žudyti priešus patamsiuose, miškuose ir kituose netikėtuose antpuoliuose ir dar kažkas ten gal. Čia aišku, prisiminus, kad moterų internetuose nėra, viskas pasidaro aišku, nes visokiuose specialios paskirties daliniuose moterų nėra irgi. Taigi, apie kokią Skirmantę čia išvis galime kalbėti?

Taip pat akivaizdu, kad dar ir Skirmantės vardas nelabai įtikinamas, nes pavyzdžiui, mes visi puikiai žinome, kad yra pavyzdžiui, toksai Skirmantas Tumelis, kuris yra Skirmantas, todėl galimai netgi tai yra vienas ir tas pats žmogus. Juoba kad taip pasitvirtina ir nacionalistiškai valstybiškas teisėsauginis diskursas. Nors galimai tai netiesa, nes dar neįrodyta baudžiamojo proceso metu.


Viskas apie Skirmantę netiesa, Pipedija prisipažįsta

Taip pat mes čia norime dabar išsyk viską apie Skirmantę paneigti, nes mes labai bijome policijos, prokuratūros ir kalėjimo, o jau juo labiau bijome visokių išsišokimų, dėl kurių paskui mus žiauriai tardytų visokiose kamerose, mums taikytų baudžiamąjį kodeksą, nusikaltimų prevencijos priemones ir izoliavimą nuo visuomenės.

Taip pat mes nesame už nieką kalti, nes neatsakome už savo veiksmus, kadangi visą šitą rašome būdami ne tai deliriumo, ne tai oneiroido būsenoje, kurioje patys nesuprantame, kokius čia kliedesius skleidžiame ir esame pasiruošę viską dar kartą paneigti bet kokiais būdais, kokiais tik būtų nurodyta ir taip toliau, ir paskui viską perrašyt vėlgi atvirščiu būdu arba netgi dar atbuliau. Taip pat pasižadame, kad perduosime savo visokius IP adresus ir kitus kodus visiems kompetentingiems organams savanoriškai ir nusibausime už visą tai.

O dar pažadame, kad čia šitokių kliedesių daugiau jau nebebus.

O bendrai tai kur matyta, kad kokie tai teisėsauginiai pareigūnai vaizduotų moteris, o dar ir kultūrizmu užsiimdami bei dar kažkokiais neaiškiais banditų ir kitų nusikalstamų gaujų gaudymo reikalais?

Gerbiamas prokurorai Skirmantai, mes atsiprašome už klaidingus tamstos įtarimus moterimi, nes prisipažįstame, kad suklydome ir šitaip nėra! Tai yra atvirkščiai norėjome pasakyti, gerbiama prokurore Skirmante, mes norime atsakingai pareikšti, kad vyrai neegzistuoja!


Kažkokios nesusijusios istorijos apie kokią tai Skirmantę

Čia kažkokie gandai visokių istorijų mums atnešė. Nelabai jums garantuojame, kad jos tikros, bet kaip gavom, taip jums ir atiduodame, nes už jokią teisybę neatsakome:

  • Kai nusikaltėliai pakliūna pas Skirmantę, jie patys atneša visus įrodymus. Ant bliūdelio, su paauksuotais kraščiukais.
  • Vieną sykį Skirmantė važiavo namo iš tardymo ir sustabdė ją policija už greičio viršijimą. Policija atsipirko didelėmis baudomis.
  • Kartą Skirmantė nutarė apsilankyti kažkokiame balete. Baletas tą vakarą buvo šokamas rikiuotės tvarka.
  • Kai Skirmantei buvo 5 metai, darželio auklėtojos už netinkamą elgesį stovėjo kampe. Kiekvieną dieną.
  • Kai būna pietūs, o Skirmantė užsisako spagečių, tie spagečiai gulasi tiesiai ir kryžmai, taip kad gautųsi grotos.
  • Kai Skirmantė kažkada padarė rašybos klaidą, VLKK buvo priversta pakeisti rašybos taisykles, kad klaidos neliktų.
  • Kartą Skirmantė nuvažiavo į kažkokią Druskininkų sanatoriją, o tenai nepamatė tvarkos. Po pusės minutės tvarka prisistatė ir atraportavo, kad ji nuo šiol bus.
  • Kai Skirmantė būna kaltintoja teisme, teismas įrodinėja savo nekaltumą. Pavyksta ne visada.
  • Čakas Norisas kartą atsiprašė Skirmantės už tai, kad egzistuoja.


Dar žr.

Čia pati toji Skirmantė matyt rašo savo blogą:Skirmantė
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogerių 
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!