Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lidžita

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Nesuradome tuose internetuose jokios nuotraukos, kur būtų Lidžita, nes taip matyt jau yra, kad viskas nuslėpta, tai pakol nesuradome, tai jums amoralūs rūkantys žvirbliai, kurie piktnaudžiauja cigaretėmis, todėl jiems reikia etikos normas pritaikyti

Lidžita - tokia gi blogerė, tiksliau gi dar iš tų visų popistų šutvės, nes aišku, kur blogas, o ir kartą parašė kažką labai žiauraus apie tai, kad Rusija sukels III Pasaulinį karą, o tai reiškia, kad visi sudegs atominių bombų liepsnose ir taip bus įgyvendinta Pragaro Visata.

Bendrai tai, jei rimtai, tai gal ne viskas taip baisiai, kaip sakome. Bet visgi parašė kartą, o gal ir ne kartą. O kad Rusijoje viską valdo kažkokie koloradai, tai čia irgi menka paslaptis, nes netgi Putinas - ir tas yra koloradinis, tad stebėtis tuo neverta. Nes ir atominę bombą anas turi, ir jo kažkokie ministrai kažkam jau tomis bombomis grasino.

Šiaip tai Lidžita neseniai pagarsėjo, nes labai daug dvasingumo paskleidė blogosferoje, nes pavyzdžiui, kartą parašė, kad kai kuriems žmonėms jokie įstatymai nepadės, nes jei jau šiaip durnas ir sąžinės neturi, tai reiškia, kad genetiškai modifikuotas. O tai jau reiškia, kad niekas nepadės.

Taip kad labiausiai aišku viskas ten apie moralę ir etiką, o kadangi Lietuvoje šito nėra, tai atrodo gana egzotiškai, šviežiai ir gaiviai.

Arba dar kartą Lidžita parašė, kad kažkokie ten grupiniai apsipirkimai išties besąs labai keistas sukčiavimas, nes pasirodo kad pagal įstatymus legaliai gali surinkti iš žmonių pinigus, duoti jiems kokius tai kuponus, kurie išties nieko nereiškia. O tada tie žmonės už kuponus nieko negaus, o tada paaiškėja, kad visa teisėsauga bejėgė, nes vartotojų teisės yra tokios - pirkai gi kuponą, o ne prekę, vadinasi kad gavai špygą. Todėl geriau nei su vartotojų teisėmis, nei su grupiniais pirkimais neprasidėti ir išvis geirau nieko nepirkti, o tik pardavinėti, nes PROFIT.

O dar, kaip kažkur atradome kokiame tai supermamų forume - taigi angliškai paturbinta Ligita, bet išties tai visai nesąmonė, nes čia panašiai kaip sakyti, kad skirtingos raidės yra vienodos, tik priklausomai nuo kalbos skiriasi. Taigi šitai yra visiškai akivaizdi nesąmonė. O ir išvis ž raidės anglų kalboje netgi nėra.

O dar bendrai tai visi žino, kad moterų Internete nėra, taip kad neapsigaukite. Gal ten pavyzdžiui koksai reptilijanas išties rašinėja.


Dar žr.

Čia tas blogas, kur Lidžita rašo - http://lidzita.popo.lt/Lidžita
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!