Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Let's vertinti škia filmus Pipcinemoje

Palauuuukit, jūs ką, Pipcinemos nematėt? KPŠ? Tai žinokit, jei ieškote geros filmų recenzijos, tai pakliuvote į teisingą vietą - Pipcinema tokia ir yra, nors mes, aišku, ne visada suprantame, ką darome, tačiau kartais tikrai suprantame, ką darome.

Be to, filmus įvertinti galite patys! Apie tai skaitykite čia. Filmus siūlyti irgi galite patys! Todėl prisidėkite prie mūsų tik ką pradėto projekto - kad jis būtų sėkmingesnis!Savaitės straipsnis
Kovojo už tiesą ir už visas vertybes - Herkus Mantas toks Mantas!

Štai tokių dalykų dar būna pasaulyje, kai tokie žmonės kovoja, tiksliau, bando kovoti už taiką ir teisibę ir ginti kažką - štai kad ir koksai nors Herkus Mantas, katrasis bandė užimti vokiečius ir vėl sugrąžinti savo prūsų tautą į klestėjimą!

Ogi viskas gi vyko va štai šitaip - kokiais 1200 metais keliavo per neaišku kokias Prūsijos vietoves, norėdamas surengti kokį tai sukilimą. Aišku, prūsai laikė jį itin išmintingu ir išsilavinusiu, tai jis, aišku, toksai ir buvo ir dėl to buvo patikėtas vesti vieną iš būrių per šią žemę kovoti už tiesą. Išmoko vadovauti ir kariauti, bet va vėliau paspruko ir... na, kol kas visko nespoilerinsime, paspaudę nuorodą žemiau patys apie visa tai paskaitysite.

Dar va priminkim, kad ir kitos tautos panašiai buvo uždubasintos, išskyrus lietuvius ir žemaičius, kurieji sugebėjo susivienyti kovai ir užlaikę visą laiką, užmušti tuos kryžiuočius atgal taip, kad jie būtų sutalžyti ir tai visą gyvenimą prisimintų.

O tai vėlesniais laikais dar galim primint, kad taip panašiai buvo nuslopintos ir visokios pusvalstybės kaip antai Perlojos respublika, Varviškės respublika, Babtų respublika ir visokios kitokios, tiesa jau ne kryžiuočių, o tiesiog valdžios, kariuomenės ir panašiai. Tai dabar jau viskas aišku, kad yra galvojančių, jog čia esą esą visokios separatistinės valstybės ir panašiai, ir dar nenorima pripažinti, kad jos egzistavo, kas tikrai netiesa.

Pipedija už tiesą ir už taiką!


Daugiau apie visą šį sukilimą

Šiandien šeštadienis ir gal būt sunku po vakar buvusio penktadienio, tačiau visai tai nesvarbu, nes dar liko visas sekmadienis ateityje. Taigi, puikus laikas ką nors gero nuveikti, pvz., kokį nors balių surengti.

Šeštadienis neabejotinai yra pati geriausia savaitės diena, nes jau ir poilsis, ir dar ryt irgi vis dar poilsis. Kažkas gal prabangiai sėdi restorane, o kažkas valgo šaltibarščius ir cepelinus, o dar kažkas užsiima sportu, nes tai yra sveikas gyvenimo būdas. Tuo tarpu kažkas ilsisi su alkoholiu, kažkas be jo. Kažkas ilsisi su seksu, o kažkas fapina, o dar kažkas šiaip neaišku ką daro. Gal tik programuotojai programuoja, nes jie kitame kosTmose gyvena.

Atrodo, per kažkokį gal šeštadienį ir pačią Pipediją kas nors gal pradėjo, nors čia aišku, niekuo negali būti užtikrintas.

liepos 13 d. įvykiai
 • 1260 metais šią dieną įvyko Durbės mūšis, tai Livonijos ordinas gavo nuo lietuvių taip, kad maža nepasirodė
 • 1897 toksai italas Guglielmo Marchese Marconi užpatentavo radiją
 • 1922 metais tarptautiškai susirinkusi ambasadorių konferencija Paryžiuje pripažino Lietuvą de jure, nes tais laikais dar kažkokie jungtiniai valstybių sambūriai spręsdavo, ar tikrai kažkuri valstybė egzistuoja
 • 1944 metais šią dieną Raudonoji armija vėl okupavo Vilnių
 • 1947 metais Vakarų Europos šalys sutiko priimti JAV pasiūlytą Maršalo planą, skirtą pokariniam Europos ekonomikos atstatymui. Tai tos šalys labai greit atsigavo, kai socialistinis blokas taip ir liko atsilikusiu.
 • 1949 metais popiežius Pijus XII paskelbė, kad bet koks katalikas, savanoriškai ir sąmoningai įstojęs į kompartijos gretas, bus atskirtas nuo bažnyčios, t.y., ekskomunikuotas. Labai gerai čia, negalim sakyt, kad bažnyčia kaip nors neteisi.
 • 1973 metais tokia grupė Queen išleido pirmą savo albumą, kuris taip ir vadinosi - "Queen".
 • 2009 metais žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius, atsižvelgdamas į žemdirbių savivaldos organizacijų prašymus, pakeitė traktorių ir savaeigių mašinų vairuotojų (traktorininkų) rengimo tvarką bei traktorininkų pažymėjimų išdavimo ir keitimo tvarką.
 • 2019 metais Rusija sugalvojo švęsti kadaise buvusį Vilniaus užgrobimą, surengdama Maskvoje saliutus, kad tipo "štai kaip išvadavome".
Savaitės iniciatyva
3...2...1...START! Pipedija jau Euro 2024!

Euro 2024, ir aišku futbolas - ne už kalnų! Nepramiegokit šių svarbių įvykių ir sekit naujienas!

O aktualiausias ir svarbiausias naujienas paruošėme mes - Pipedijs redagtoriai! Taip kad velkam atvykę - Pipedija jums pristato aktualiausias naujienas apie Euro 2024 čempionatą iš Vokietijos!

Taip kad štai kokios naujienos:

 • Kaip viena iš stipriausių pasaulio rinktinių, Italija sieks apginti savo, kaip čempionės, titulą
 • Italijos rinktinėje nežais puolėjas Domenico Berardi
 • Cristiano Ronaldo įtrauktas į Portugalijos rinktinės sudėtį

Kol kas tiek, taip kad sekite naujienas. Bus daugiau naujienų - įtrauksime ir daugiau!

Daugiau apie futbolą


Naujienos
Vat ta(s) su baltu megztuku, lakuotais nagais ir belenkiek apyrankių - tai žmoga vardu Nemo iš Šveicarijos, laimėjęs šiųmetę Jevravidiją. Bliac, eina naxui, žiauru, iki ko nusirito Europa

Šiųmetę Euroviziją, vykusią Malmėje, laimėjo... žmoga!!11

Kažkodėl šveicarai kažkokių ratų prisiriję supainiojo realybę su kosmosu, tai Eurovizijai išrinko belytį debilą vardu Nemo, kurio pergalei užteko tik su sijonuku pasikraipyti ant scenos - BAM! epic victory. Įdomu, gal jisai dar ir papus turi?

Dieve, dieve, KPŠ, iki ko nusirito Europa... ONO (slavai belyčius taip vadina) - 72 lyties belytis atstovas laimėjo Euroviziją...

O tai dabar visi keikia ir komisiją, kurios kiekvienas atstovas randomu davė net 14 balsų... nors pagal žiūrovų balsus per televotingą turėjo laimėt Kroatija.

Siauuuuuuuuuuuubas... Ir ar verta žiūrėti vien dėl kelių padorių atlikėjų (kurių gal tik kokie 2-3)? Aišku kad ne!

Kažkodėl Eurovizijoje dainavimas tampa antraeiliu - svarbiausia šiknų kraipymas, vaidinimas, šviesos, šokiai, bebalsis žviegimas, papai, o dainavimui mažiausiai dėmėsio. Gaila, kad taip su Eurovizija atsitiko...

Geriau jau ją pervadint į Pedoviziją, Pidarviziją, Gayvision ar tai kaip panašiai...

A, ir dar Lietuvos atstovas Silvesteris Beltas (ne Silvesteris Stallone) užėmė 14 vietą. Tai tiek...