Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Lietuviškojoje Pipedijoje:
9 908 straipsniai

Pipedijos vedlysPagalbaDUKBendruomenės portalasKlauskTaisyklės ir susitarimaiPaveikslėlių naudojimas

Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Iš kažkur ištrauktas senovinis žemėlapis rodo, kad Lietuva yra ne kas kita, kaip Lorienas, pilnas visokių elfų.

Visi žino, kad Tolkienas aprašė Mordorą, bet tuo pačiu aprašė ir dar daugelį kitų šalių. Štai ir čia paaiškėja, kad Lorienas, elfų gyvenama valstybė, yra ne kas kita, o tiesiog Lietuva Ir tuo pačiu paaiškėja, kodėl Rusija nekenčia Lietuvos - ogi todėl, kad orkai absoliučiai bijo elfų.


Savaitės straipsnis
Pinigėnai buvo toksai žaidimas, smarkiai populiarus tarp įvairių vaikų, nes suaugusiems dažniausiai atrodė pernelyg painus ir sudėtingas.

Kadaise ėmė ir sugalvojo kažkokie tai gudruoliai, kad reikia pamokyti vaikus apie pinigus. Bet ne apie tai, kokios gali būti bausmės už mokesčių slėpimą ar kaip geriau užsimaskavus organizuoti kokį tai pinigų plovimą, o atvirkščiai - kaip gražiai kažkaip galima gyventi, pinigus iš kažkur uždirbinėti ir paskui išleisti. Šitaip gavosi garsusis žaidimas, pavadintas kaip Pinigėnai.

Geimą akivaizdžiai finansavo kokie tai bankai, nes kas gi kitas gali sugalvoti tokius žaidimus vaikams? Gal dar sakytume, kad gal kokia nors valstybinė įstaiga galėtų pinigus duoti, bet visi žino, kad valstybiniai IT užsakymai virsta tiktai mirusiais ir neveikiančiais grandioziniais projektais, kur išmetami melejonai, o joks veikiantis daiktas taip ir nesigauna. O čia vat Pinigėnai gavosi kaip padorus geimas, ir dar ir įdomus - taigi, akivaizdu, kad projektas nebuvo valstybinis.

Kieno pinigais reptilijanai remia tokius pinigų žaidimus? Tai eurų ir dolerių propaganda, skirta paveikti dar nesusiformavusioms vaikų smegenims!


Daugiau apie geimus

Šiandien yra antradienis, o jis jau ne tokia bloga diena, kokia buvo beviltiškas pirmadienis. O žiū, link savaitės galo ir visai atsigausite. Tai žinokite, kad rytoj yra trečiadienis, o tada jau bus dar geriau.

Nepažadame, kad ši diena jums tikrai bus sėkminga, tačiau Pipedijos horoskopas šiandienai jums gali išpranašauti ir kokią nors didesnę nelaimę.

spalio 4 d. įvykiai
Savaitės iniciatyva
Per visą žmonijos istoriją buvo tik vienas vienintelis viršgarsinis keleivinis lėktuvas, kuris išties ir skraidė, kaip keleivinis lėktuvas - tai buvo Concorde.

Yra įvairių lėktuvų, pvz., yra naikintuvai, yra bombonešiai, o yra ir šiaip kokie nors lėktuvai. Beveik visada lėktuvai žmones džiugina, jei neskaitysim tų atvejų, kai per karą atskrenda ir numeta kokią nors bombą ant galvų. Tai tada ne džiugina, o užmuša, o kadangi užmuštas žmogus negali juoktis, tai matyt būna nelabai linksma.

Tarp įvairių nusišnekėjimų Pipedija nemažai parašo ir apie visokią techniką, juoba, kad kartais ta technika būna visai įdomi. Tai štai ir čia yra visokių įdomių straipsnių apoie visokius kažkuo pasižymėjusius lėktuvus - pradedant civiliniais An-2 ir baigiant JetStar ar pradedant kariniais Mig-25 ir baigiant mažai lietuviams žinomu, bet absoliučiai legendiniu English Electric Lightning.

Šita proga tikimės, kad apie lėktuvus ir jūs dar ką nors įdomaus čia mums pranešite.

Daugiau apie lėktuvus

Naujienos
Tipiškas rusofašizmas - gyvena tragiškai, nieko dėl savęs nedaro, garbina Putiną, nekenčia viso pasaulio.

Ilgą laiką vis kalbėjusi apie rusofobiją, galų gale Rusija ėmė ir sukūrė tikrą rusofobiją, o ne išgalvotą. Rusija grasina visam pasauliui savo branduoliniu ginklu, visiškai beprasmiškai ir absurdiškai užpuolė Ukrainą, nužudė tūkstančius žmonių, taip pat ir daugybę civilių, netgi vaikų. Rusijos išties dabar visi bijo - ne dėl to, kad ta šalis kokia nors didinga, o tik dėl to, kad ji yra panaši į milžinišką bomžų ir alkoholikų ir kitokių nusikaltėlių sambūrį.

Akivaizdus sociopatas, buvęs KGB karininkas, o dabar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sukėlė Rusijos-Ukrainos karą, tuo pat metu kliedėdamas per TV apie kažkokius fašistus ir dar neaišku ką. Ir kartu Putinas buvo toksai bailus, kad netgi neišdrįso karo pavadinti karu, tai paskelbė, kad tai esanti kokia tai speciali operacija. Dabar apsitriedėlis šūdų prezidentas įvedė netgi tokią tvarką, kad jei kas nors karą pavadina karu - tai tokį žmogų už tai sodina į kalėjimą.

Kas yra Rusija? Taigi tiesiog šūdų valstybė.