Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nedarbo dienos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Nedarbo diena)
Jump to navigation Jump to search

Nedarbo dienos arba švenčių dienos - tai tokios dienos, kai normaliems žmonėms nereikia eiti į darbą, o jaunesniems - ir į mokyklą. Nedarbo diena - savaime šventė, todėl nedarbo dienos yra vadinamos švenčių dienomis. Nedarbo diena - tai tokia šventė, kurios dėka nereikia eiti į darbą arba mokyklą.

Tai visi labai tokias šventines nedarbo dienas mėgsta, bet nepagalvoja, kad jei nedirbi - tai nesukuri pridėtinės vertės, o jei jos nesukuri - tai tik išlaidas turi, o pajamos ir pelnas nepasigamina - vadinasi, kad vieni nuostoliai!

Yra dviejų rūšių nedarbo dienos - viena rūšis yra savaitgaliai, kur būna šeštadieniai beigi sekmadieniai, tai jie yra nuolatinės ir įprastos dienos, kuriomis nereikia dirbti. Kažkurie valdžiažmogiai, betaupydami nedarbo dienas, sugalvojo, kad esą kokių tai dar dienų, kurios šventinės, bet kuriomis reikia dirbti. Taip kad nepasimaukit, nes jei per tokią dieną nenueisit į darbą, tai jums bus pravaikšta.

Bet būna dar ir panašios švenčių dienos, kurios būna šventinės, todėl jos ir vadinamos nedarbo dienomis. Tai yra šios dienos konkrečiai:

Atskirai dar yra Rugsėjo 1, kur jokie normalūs žmonės į darbą neina, nes ne tas galvoje, ir čia tiktai valdžia neskelbia šitos dienos šventine. Ir dar atskirai yra Tarpušventis, kur oficialiai atseit ne nedarbo dienos, bet visvien niekas nedirba.