Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pajamos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pajamos - tai tie pinigai, kuriuos gavai iš kliento, bet išties tai tokia saviapgaulė, nes pradžioje atrodo, kad tų pinigų yra daug, o paskui paaiškėja, kad viską atskaičiavus, pelnas iš viso to neatsirado, tačiau liko nuostoliai ir skolos.

Tai čia pasižiūrėkim, jeigu jūs turite kokią nors įmonę, kaip gaunasi su tomis pajamomis:

  • Uždirbote kažkiek pinigų, nes pardavėte prekes.
  • O jei pardavėm, tai reiškia, kad iš kažkur ir pirkom? Tai tiekėjams už tuos pirkimus reikia sumokėti? Taigi, atskaičiuojam iš pajamų.
  • O darbuotojams tai atlyginimus mokėti reikia, nes kažkoksai gamybos procesas irgi buvo? Taigi, atskaičiuojame iš pajamų.
  • O už patalpas, už komunalines paslaugas, už elektrą, už internetą ir taip toliau sumokėti reikia? Taigi, irgi atskaičiuojam iš pajamų tuos pastovius kaštus.
  • O už visokią įrangą, įrankius, kompiuterius ir kitas investicijas panašiai sumokėti irgi reikia, nes jie irgi ne iš oro, tiesa? Taigi, irgi iš pajamų.
  • O paskui dar kitų prekių ar žaliavų nusipirkti reikia, kad toliau verslas vyktų? Taigi, šituos kintamus kaštus irgi reikia dengti iš pajamų.
  • O dar mokesčius už viską sumokėti reikia, nes jei nesumokėsi, tai uždarys, tiesa? Taigi, ir vėl iš pajamų.

O paskui kai paskaičiuoji - tai atrodo, kad pardavimai buvo, o gavosi kažkaip atvirkščiau, kad gal jau geriau nieko nebūtų buvę, tai bent išlaidos būtų buvę mažesnės...

Nors visgi būna retkarčiais, kad po visų tų išlaidų dar likutis ir pasilieka kažkoksai menkas, tai ir gaunasi tada pelnas, bet ir jį tenka išleisti, nes visvien reikia investuoti toliau, kad kitaip neužsilenktum.