Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Birželio 4

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Birželio 4" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Birželio 4 - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 4. Šitas skaičius yra vienaženklis[reikalingas šaltinis].

Birželio 4 diena dažniausiai būna kartą per metus, Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Birželio 3 ir prieš Birželio 5 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1920 metais Vengrija pasirašė Trianono sutartį, dėl kurios iki šiolei tenai yra didžiulės kančios ir imperinis kompleksas - taip vadinamas Trianono sindromas, nes Vengrija nustojo būti imperija, prarado 72% teritorijų, kurios nebuvo etniškai vengriškos ir pavirto į normalią nacionalinę valstybę. Tai dėl tų kančių Vengrijos valstybė iki šiol kankinasi ir čiulpia bybį Putinui, nes nekenčia visų aplinkinių šalių. Netgi įstojusi į ES ir NATO, Vengrija daro viską, kad tik blokuotų bet kokį ES ir NATO veikimą.
  • 2009 metais Siemens arenoje Vilniuje vyksta tarptautinis internautų sąskrydis Login2009.
  • 2009 metais Tymo kvartale (tradicinė ekologinio turgaus vieta Užupyje) Vilniaus policija surengė dviračių žymėjimo (graviravimo) akciją. Akcijos pradžia buvo 16 val.
  • 2009 metais įvyko koncertas "Zappa plays Zappa", kuriame Frenko Zappos sūnus su grupe atliko tėvo kūrinius. Vilniaus savivaldybėje buvo pristatyta bronzinės Frenko Zappos skulptūros kopija, kuri vėliau iškeliavo į jo gimtinę.


Dar apie Birželio 4

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Birželio 4: