Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blogerių savireklamos savaitė 2015

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kaip ir pridera, visi tokie pūkuoti ir mieli, kaip kokios supermamos, kurios viską tik švelniai ir maloniai padaro, utiutiu, utiutiu, lotuliukai, o paskui tai aišku čia žinom tokius, geriau pasakykit, kieno užsakymais straipsnius rašote, gal galvojat kad patikėsim, jog už dyką dirbat?

Blogerių savireklamos savaitė 2015 - čia gi buvo tokia, kur visokie blogai dalyvavo ir skelbėsi vieni kitus visiems. Nes kažkodėl sugalvojo, kad jie pernelyg neįdomūs, todėl reikia prisireklamuoti. Vienok Pipedija paneigia tai, nes jei būtų tie blogai neįdomūs, tai jų niekas ir neskaitytų, ir blogeriai neegzistuotų.

Akciją Liepos viduryje surengė kažkoksai Visatos Valdovu apsiskelbęs trenktas žiurkėnas, tai matyt kad visi išsigando ir nusprendė, jog geriau jau patiems geriausių blogų sąrašus skelbti, nes maža ko galima iš visokių graužikų tikėtis. Tokiu būdu ir visa blogosfera sujudo, užburbuliavo ir paskleidė melejoną tarpusavio nuorodų.

Visą akciją maloniai parėme Lietuvos blogerių teisių gynimo asociacija BATGA-A (tinklaraštininkai dar privalės susimokėti mokesčius ir baudeles už tokias bezabrazijas). Taip pat prie akcijos maloniai prisidėjo Andrius Užkalnis, parodęs tiems tinklaraštininkams jų vietą ir išdėjęs visaip kaip, kad jie žinotų, kad ne jų nosiai bandyti prie jo gretintis.

Renginys pavyko puikiai ir visi sužinojo, kad tinklaraščiai ne tik niekur nesiruošia dingti, bet dar ir stiprėja kaip kokie mutavę grybai. Dar bus matyt, kas čia iš viso to gausis.


Blogerių savireklamos savaitės sąrašas

Čia šita proga Pipedija jums pateikia visą (arba apypilnį) blogerių savireklamos savaitėje dalyvavusių blogerių sąrašą kartu su pačių šitųjų tinklaraštininkų sąrašais vienoje vietoje. Nelabai čia yra eilės tvarkos, bet visvien susipažinimui jis bus jums tinkamas:


Dar šiuos visus blogerius aišku reikės aprašyti čia Pipedijoje, kurie dar neaprašyti. Nes visa ta blogosfera yra kažkoksai tai žydomasonių sąmokslas. Negali čia taip būti, kad kažkas už dyką ir nemokamai tiek rašytų.Blogerių savireklamos savaitė 2015
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!