Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jurodivai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Jurodivai - būrelis kokių tai blogerių, visai jau humanitarai, nes rašinėja apie istoriją ir filosofiją kažkokią. Kartais dar bando visaip kabintis už kažkokių politikų ir juos menamai pašiepti. O dar Jurodivai nekenčia kai kurių senų piktų nedvasingų blogerių, nes patys yra labai dvasingi. Ir dar nekenčia visokių dibilų, nes patys yra aiškūs protukai.

Kadaise prieš porą metų Jurodivus sukūrė keli popistai, susimetę krūvon ir nusprendę, kad jiems čia su kitais nepakeliui - tai šitaip Amie Kusaitė, Kreivarankis, Pseudoistorikas ir Baltasis vaiduoklis. Tai šitie ir įkūrė kokį tai daugiau nei blogą, o netgi kokį tai portalą beveik, kurį ėmė rašyti kartu.

Gi gavosi kažkodėl geri norai keliu į pragarą, kuris nuvedė į kažkokius kemsynus, nes pradžioje entuziazmo buvo per akis, o baigėsi viskas tuo, kad visi Jurodivai drauge teparašo 2 straipsnius per 3 mėnesius, jei gera nuotaika visus apima. O jei kokia depresija kamuoja, tai neparašo išvis nieko.

Taip ir gavosi, kad Jurodivų portalas labai gražus ir protingas, bet greitai jie užsimirš netgi apie tai, kad išvis tokį turi, tad vieną dieną ateisite apsilankyti - o domenas žiū išsibaigęs ir nieko jau nebėra.

Šia linksma proga Pipedija linki Jurodivams neišsibaigti ir startuoti viską naujomis jėgomis!


Dar žr.