Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Amie Kusaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Pipedijos gerbėjai išrišo išsyk visą reikalą

Amie Kusaitė, daugiau žinoma, kaip Amicus ar netgi kažkodėl kaip Amicusas, lyg tai būtų koksai vyras - garsi blogerė, popistė, katra yra iš Amerikos, nes matomai ir koordinuoja kažkokias popo veiklas, dabar gi jau pastatė į vietą ne ką kitą, o pačius Commonsense.lt, ko proga ir buvo identifikuota, kaip tikroji Pipedija, nes parašė apie Apribojimų teoriją visą teisybę, taip įrodydama, kad Pipedija buvo teisi, kai sakė, kad čia yra išnaudojimas.

Tai čia mes dar pridursim, kad išties Amie Kusaitė esanti vertelga, todėl tikrai išmano šitus dalykus, kuo galima neabejot, nes jau kartą viename savo straipsnyje pareiškė, kad milijonas yra tik skatikai ir nieko už juos nenusipirksi, nes vien kažkokios poilsio vilos nuomai ji šitiek per mėnesį išleidžia, todėl realūs pinigai yra milijardas.

Dargi yra jauna, graži, patraukli ir protinga, ko išties realybėje negali būti, nes kaip žinia, visos moterys išties sugeba suderinti savyje tiktai vieną iš šitų savybių vienu metu. O ir išvis čia turim pastebėti, kad viskas yra aišku, kai pastebim, kad Amie Kusaitė vadinama kaip Amicusas, nes šitas vardas tai aiškiai vyriškas. O Amie kažkodėl irgi kaip žinia nėra tokio vardo. Todėl Ir būna santrumpoje Ami Cusaite arba netgi Amy Cusait ir visaip panašiai dar užsirašoma. Esą kad nesuprastų kas nors, kad tikras vardas yra Amelija, o angliškai - Amelie. Bet mes žinome viską geriau, nes išties internete moterų nėra, taip kad darykitės dabar išvadas.


Dar žr.