Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Urtentic

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Urtentic, kartais dar žinoma kaip ala Turka - labai garsi ir žymi blogerė, o taip pat popistė, visaip kaip išpopuliarėjusi tuo, kad ir apie Turkiją rašė, ir apie haremus, ir apie visokius turkiškus valgius, ir apie kažkokius meninius apkaustus iš laikrodžių detalių, ir apie begalę kitokių dalykų.

Kažkodėl nutilo paskutinius porą metų - kaip sako gandai, ištekėjo už kokio tai turko ir išvažiavo gyventi į Japoniją. Dar kiti gandai sako, kad ištekėjo už japono ir išvažiavo gyventi į Turkiją. Treti gandai sako, kad ne ištekėjo visiškai, o nusipirko namą kažkur kaime ir dabar augina vapsvas, nes kokios nors bitės, suprantate, neįdomu. Kaimas, kuriame gyvena, vadinasi Pakalniškiai, taip kad galite ir patys pasitikrinti.Dar žr.Urtentic
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!