Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis senas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 10 033 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy theories. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Rita Lebedeva pasižymi puikiomis polittechnologijų įžvalgomis, dėl kurių ją paskui netgi VRK persekioja.

Rita Lebedeva - žymi influencerė, kitaip tariant - visuomenininkė ir žurnalistė, skleidžianti tikrą informaciją įvairiausiomis temomis. Populiari, informatyvi, apie daugelį dalykų turinti savo nuomonę ir neieškanti žodžio kišenėje mokytoja, nors labiau tai gal net ir neaišku kas tokia. Aišku gi, kad populiari antivakserė, vatnikė ir kitokia tikroji Lietuvos patriotė.

Kad ir kas benutiktų, visi Ritos Lebedevos fanai turi ką papasakoti apie pačią Ritą, kaip ir pati Rita gali papasakoti apie visokius savo nuotykius.

Pipedija gali pasidžiaugti, kad pažįsta Ritos Lebedevos motiną Donaldą Vasiliauskaitę, kuri pas mus dirbo redaktore, kol po piktnaudžiavimų LSD, buvo išvežta į skubią pagalbą, kur gavo gydymą. Paaiškėjo, kad ji turi dar ir nesantuokinę dukrą, kuri jau ir savo vaikų turi. Štai taip ir sužinojome apie Ritą Lebedevą, kai šiosios teisinis atstovas (negalim pranešti, kas toksai, bet vardas Igoris) pas mus paprašė pinigų už tai, kad nepaskelbtų skandalo.

Vienok kadangi Pipedijos pajamos yra smarkiai ribotos, tai nutarėm atsiskaityti barteriu - reklamuojame ją, kad jūs sektumėte ir didintumėte Ritos Lebedevos populiarumą. Šitaip ji galės pardavinėti jums reklamą ir uždarbiauti, tai taip bus gerai ir jai, ir mums.

Daugiau apie Ritą Lebedevą

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png lapkričio 27 dienos įvykiai
  • 1095 metais šią dieną popiežius Klemensas II paskelbė pirmąjį kryžiaus žygį, kad reikia iš visokių nekrikštų atsiimti šventą miestą Jeruzalę. Bet paskui kai šitai sekėsi sunkiai, tai kiti kryžiaus žygiai po šimto-kito metų galų gale pasuko į priešingą pusę ir sukėlė mums čia problemas Lietuvoje dėl visokių kryžiuočių irgi kalavijuočių.
  • 1809 metais šią dieną anoksai Theodore Hook susilažino su kažkokiu savo draugeliu ir surengė didžiausią ano meto išdūrimą, į istoriją įėjusį kaip Berners Street hoax. Labai daugelis jį už tai paskui prakeikė, bet taip nieko ir negalėjo padaryti.
  • 1895 metais vienas iš turtingiausių ano meto žmonių, toksai Alfredas Nobelis pasirašė savo testamentą, kuriuo didžiąją dalį savo turto užrašė Nobelio premijos sukūrimui. Tai šita diena dabar laikoma Nobelio premijos sukūrimo diena.
  • 1920 metais prasidėjo Slucko sukilimas, kur Baltarusija sukilo prieš komunistų valdžią. Deja, sukilimas nepavyko ir baigėsi nelaimingai.
  • 1939 metais Vilniuje šią dieną ėmė veikti Vilniaus pedagoginis institutas, per daugelį metų paskui pavirtęs į atskirą legendą...
  • 1971 metais sovietų kosminis aparatas Mars-2 nusileido į Marsą. Tiksliau, ne nusileido, o nukrito. Nevaldomai nukrito ir tiesiog sudužo, nes nesuveikė jokie nusileidimo mechanizmai. Bet visvien tai gavosi pirmas iš Žemės paleistas aparatas, pataikęs į Marsą. Taigi, iš vienos planetos į kitą.
  • 2011 metais, eidamas berods 59 metus, Putinas, po ilgo svarstymo, partijos Vieningoji Rusija suvažiavime sutiko, kad būtų iškeltas kandidatu rinkimuose į Rusijos prezidento postą. Reaguodamos į šį netikėtą įvykį, pasaulio finansų rinkos sutriko, akcijos ėmė šokti kadrilius, o nafta pasaulinėse biržose neregėtai atpigo bei pabrango. Ypač į šį įvykį sureagavo euro kursas, kuris lito atžvilgiu išliko stabilus.
  • 2020 metais šią dieną kažkokie nežinomieji nušovė Irano aukščiausią ir svarbiausią branduolinių bombų ir kitų branduolinių technologijų kūrėją Mohsen Fakhrizadeh. Šis važiavo kažkur palei Teheraną su lydinčiu mašinų kortežu, tada sprogo bomba, kuri vieną iš mašinų sunaikino, o kitas pažeidė, o tada kažkokie nežinomieji iššaudė visą kortežą ir visus asmens sargybinius ir kažkur dingo. Štai kokie nelaimingi atsitikimai vis atsitiktinai nutinka Irano branduolinei programai. Nesiseka kažkaip.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Kongo demokratinės respublikos kariai išvaduoja nuo turto gyventojus, vykdydami specialiąją karinę operaciją.

Kai tiktai prasidėjo Rusijos-Ukrainos karas, daugelis vis dar galvojo, kad Rusija yra pajėgi kariauti, kaip viena iš supervalstybių. Paaiškėjo gi, kad realus Rusijos kariuomenės pasiruošimas yra panašesnis į labiausiai atsilikusių Afrikos šalių, kur kareiviai ne tiek kariauja, kiek apiplėšinėja, vagia, žudo civilius, prievartauja ir taip toliau.

Čia nuotraukoje jums turime iliustraciją iš Kongo - tokios Afrikos valstybės, kurią dar ne taip jau seniai rėmė ta pati Rusija, tik anuomet dar besivadinusi SSRS. Štai taip sovietų apmokyti kareiviai vykdo taikos palaikymo operacijas, kurių esmė - tiesiog prisiplėšti svetimo turto.

Kaip sako gandai, nors Rusijos kareiviai turto ir prisiplešia, bet paskui neturi, kaip panaudoti. Istorijos apie pavogtas skalbimo mašinas ir unitazus paprastai užsibaigia tuo, kad jau atgabenus tokį daiktą į kokį nors rusišką kaimą, paaiškėja, kad tenai net vandentiekio ir kanalizacijos nėra, tai ir tokį daiktą nėra kaip naudoti.

Taigi, Rusija nuo Afrikos nelabai kuo skiriasi: civilizacijos požymiai tiktai miestuose, bet ir tai ta civilizacija paremta sociopatijos simtpmais vietoje normalių žmogiškų vertybių.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Galvojate, kad pjautuvas ir kūjis - tai vien komunistų simboliai?

Nacionalsocializmas nuo komunizmo nelabai tesiskyrė, ir ne tik tuo, kad ir vieni, ir kiti statė koncentracijos stovyklas bei rengė masines žudynes. Netgi simbolius pradžioje jie tuos pačius naudojo. Daugelis gal yra matę SSRS naudotų svastikų, bet štai pjautuvas ir kūjis buvo panašiai naudotas ir nacių. Nuotraukoje - Gegužės 1, nacių švenčiamos komunistinės šventės medalis, kuriame vaizduojamas komunistinis pjautuvas ir kūjis.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Buvęs Lietuvos laivas, oficialiai fregata, o realiai korvetė - F12 Aukštaitis rūksta dūmais.

Vakarų šalyse Griša klasės laivai kurį laiką buvo laikomi vienais iš sėkmingiausių savo klasės laivų pasaulyje. Tai taip ir gavosi, kad Lietuvai paskelbus nepriklausomybę ir kuriant savo karines pajėgas, Vakarų kariniai patarėjai patarė įsigyti šituos laivus, nes esantys labiausiai ginkluoti iš visko, kas plaukioja Žemės planetos jūromis. Taip Lietuva ir gavo dvi atseit fregatas - Aukštaitį ir Žemaitį.

Gal tai ir buvo kažkiek tiesa, kad tie laivai buvo smarkiai ginkluoti, bet gero iš tų laivų buvo nebent tiek, kad jie buvo pigūs. Gi tuo tarpu kitais atžvilgiais - nei galėjo kur nors toli nuplaukti, nei kažką išvis galėjo. Netgi po didelių modernizacijų Griša klasės laivai buvo ne kažin kas. Ypatingai didelį įspūdį Vakarų ekspertams vėliau padarė tai, kad šie laivai, turėdami visą krūvą skirtingų radarų, juos turėjo paskirus ir visiškai negebančius keistis jokia informacija. Dėl to teoriškai ginkluoti, praktiškai šie laivai būdavo gan bejėgiai prieš bet ką, o jau ypatingai nieko negebantys prieš oro taikinius. Ir tai nepaisant to, kad priešlėktuvinės ginkluotės juose buvo bene daugiau, nei visos kitos kartu paėmus.

Visgi nuostabiausia Griša klasės laivų savybė buvo dūmai: jie rūkdavo taip smarkiai, kad per pirmas tarptautines pratybas NATO pajėgos pasiuntė Lietuviams į pagalbą savo laivus, kad šie gaisrą padėtų gesinti, nes dūmų buvo tiek daug, kad galvojo, jog šakės. Pasirodo, nenormalus dūmijimas buvo neatskiriama šių laivų savybė, dėl kurios netgi laivo dažymo schema buvo speciali - su juodu laivo galu, kad nesimatytų, jog aprūkęs.

Daugiau apie Griša klasės laivus


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9