Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


1942

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "1942" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

1942 - tai tie metai, kurie buvo prieš 1943 ir po 1941. Dar pagarsėjo, kaip vieni iš II Pasaulinio karo metų, nors ir neišsiskyrę kažkuo labai iš kitų to paties karo metų, nes ir žmones žudė kas papuola, ir taip toliau.


Svarbiausi 1942 metų įvykiai

Šie įvykiai buvo pasauliui svarbūs 1942 metais:

  • II Pasaulinis karas vyko taip visur per Europą ir likusią planetos dalį, kad jei pasakot, tai gautųsi vien pasakojimai apie mūšius, bombardavimus, užgrobtas teritorijas, žudynes, dešimtis ir šimtus tūkstančių žuvusių ir taip toliau, ir taip toliau. Žodžiu, vyko karas, ir jis buvo pasaulinis, ir toksai, kad maža nepasirodė.
  • Šiais metais įsivažiavo ir Holokaustas, masinės žydų žudynės pasiekė milijoninius skaičius. Paprastai Holokausto veiksmai būdavo organizuojami taip, kad vietiniai gyventojai netgi nelabai galėtų suprasti, kas vyksta - naciai paskelbdavo, kad išveža kažkuriuos žmones darbams arba kad perkelia į kitą vietovę ir panašiai, o realiai - išveždavo arba į laikiną konslagerį, arba tiesiai į žudynių vietą. Tai buvo siaubingi metai, bet paskui atėjo dar siaubingesni.


Įdomybės apie 1942 metus

  • Visi šių metų skaitmenys ir vėl skirtingi, nes toksai yra numerologijos dėsnis, kad visų metų visi skaitmenys visada skiriasi
  • Visų skaitmenų suma šiais metais yra 16


1942 metų mėnesiai

1942 metais buvo šie mėnesiai: