Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Petras Kudaras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Petras Kudaras

Petras Kudaras, dar žinomas Petro Kurmelio vardu, sutinkamas Julijos Žemaitės - Žymantienės apsakymų personažas. Petras Kuduras turi giminingų personažų ir kitose slavų tautų pasakėčiose. Žr. Ежи и Петруче. Pagarsėjo tuo, kad labai mėgsta pseudointelektualius žodžius, pvz., "refleksyvumas", "monografija", "recesija".

Neturime[reikalingas šaltinis] patikimų duomenų apie jo veiklą bloguose ar Internetuose. Bet aiškėja tam tikra simptomatika bei anamnezės - pastarojo fotkės internetuose yra mažo formato, priotaikytos one, Tviteriui or dar kokiam portaliukui kaip avatarai ir pipedijai nelabai tinka, tai vat ir tenka dėti visokias abejotinas fotosesijas iš mokamų puslapių... Galėtų Petras bišky pasirūpinti savo įvaizdžiui, vizualiniu, gal, prie progos...

Dar nežinantiems čia pridėsime, kad Petras Kudaras yra galgi seniausiai nuosekliai iki pat šių dienų vis dar rašantis blogeris visoje Lietuvoje, rašantis dar nuo 2003 metų, tai jau senesnių gyvų už jį nebesurastume matyt.


Žinomiausios Petro Kudaro citatos

  • Viskas, ką apie mane rašo Pipedija - tikra teisybė (Petro Kudaro pareiškimas Tviteryje)Petras Kudaras
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!