Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mergina su antenom

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Mergina su antenom tai jau akivaizdžiai turi implantą smegenyse, per kurį prijema psichotronų spinduliavimą sustiprintai ir selektyviai tiesiai išu Pipedijos serverio, nes netgis prisiskaičiusi mūsų, sugalvojo pati savanoriškai sau lobotomiją atlikt[1], čia kaip tiktais matomai, kad pagilintų savo medicinines žinias. Tai čia kiek skaitėm, tai turim pasakyti, kad anoji yra geras žmogus.

Taip kad nepersivedė dar ant Lietuvėlės žmonės, besiryžtantys paaukoti save medicinos labui! Taip kad skaitykitai ir godokitai ir kitiems reklamuokitai anosios blogą, nes dar aptiksit visokių vėjų, kad ir patys užsimanysit gydytis būtent taip, kaip Pipedija ir siūlo!

Tik vat čia dar norim perspėti, kad rizikuojate savo bei aplinkinių dorove, morale, o ir išvis numirt galit.

Upd. Štai jums ir prašom - pakliuvo į Pipediją ir dingo. Matomai, kad ir išsioperavo. Štai jums ir prašom, kaip staiga pagijo nuo visų blogeriavimų. Taip kad lobotomija yra puiki pagalba kiekvienam internetinę priklausomybę pajutusiam blogeriui.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Mergina su antenom
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!