Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vaifu: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
S
S (Papildymas.)
28 eilutė: 28 eilutė:


=== Lolės ===
=== Lolės ===
[[Vaizdas:Kanna Kamui.png|thumb|right|100px|Standartinė lolė. Šių bjaurybių fanai dažnai būna fašistais.]]
[[Vaizdas:Kanna_Kamui.png|thumb|right|100px|Standartinė lolė. Šių bjaurybių fanai dažnai būna fašistai.]]
[[Vaizdas:Megumin.png|thumb|right|100px|Sprogstančioji lolė Megumin.]]
Tarp itin nesveiko proto žmonių, kai kurios [[Lolitos kompleksas|lolės]] irgi tampa vaifomis. Kas nežino, lolė yra suaugęs žmogus su nepilnamečio, tipiškai vaiko, kūno sandara ar galvosena. Arba yra tiesiog paprasti, nepilno amžiaus vaikaičiai. Tokie veikėjai gali būti nuo aštuoniolikos iki milijardo metų. Savaime suprantama, kad čia tiesiog užmaskuota [[pedofilija]] ir kad tiems idijotams reikėtų pasišnekučiuoti su [[Drąsius Kedys|Drąsiu Kedžium]].
Tarp itin nesveiko proto žmonių, kai kurios [[Lolitos kompleksas|lolės]] irgi tampa vaifomis. Kas nežino, lolė yra suaugęs žmogus su nepilnamečio, tipiškai vaiko, kūno sandara ar galvosena. Arba yra tiesiog paprasti, nepilno amžiaus vaikaičiai. Tokie veikėjai gali būti nuo aštuoniolikos iki milijardo metų. Savaime suprantama, kad čia tiesiog užmaskuota [[pedofilija]] ir kad tiems idijotams reikėtų pasišnekučiuoti su [[Drąsius Kedys|Drąsiu Kedžium]].21:35, 26 sausio 2022 versija

 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Rem, bene populiari vaifu.

Noriu mamytės! Noriu pienelio! Noriu, kad mane laikytų! Kad mane paguostų!“ - Denis Preigeris iš PragerU.[1]

Vaifu (kilęs iš sujaponinto angliško žodžio wife, reiškiantį žmona) yra visokios išgalvotos bobos, įprastai nupieštos anime stiliuje, su kuriomis nori poruotis itin raguoti (angl. horny) ar lytiškai susirūpine vyriškosios lyties atstovai. Vaifos būna visokiausios, ar ten dideliais melionais, didele šikna, ar ten gal jos labai raumeningos, kaip Arnoldas Švarcnegeris savo šlovės laikais, ar gal jos net išvis yra furės. Trumpai tariant, jos turį požymių, sukeliančių erekciją menkystoms, nesuprantantiems, kad jų simpatija nėra reali. Vyriškos vaifų versijos vadinamos „Husbando”, nors šis terminas nėra toks populiarus.

Neimkite pavyzdžio iš šio Pipedijos straipsnio. Žodis „Vaifu“ nėra linksniuojamas, bet šitame straipsnije šitas faktas yra labai dažnai ignoruojamas dėl vieno ar daugiau redaktorių nenoro normaliai, žmoniškai rašyti.

Etimologija

Jei žodžiai vaifu ir husbando skamba kažkaip pažįstamai, tai tam yra priežastis. Mat abu japoniški terminai buvo paskolinti iš anglų kalbos. Pirmas skolinys waifu (ワイフ) reiškia žmoną, o antras, husbando (ハズバンド), vyrą.

Tipai

Tradicinės vaifos

Tradicinės vaifu yra moterys, įprastai baltos ar azijietiškos ir heteroseksualios, nupieštos anime stilistikoje. Jos tipiškai atrodo labai mielai ir daro kvailus dalykus. Nežinia kodėl, bet tai sukelia bernaičiams stajaką. Dažniausiai, tokios vaifos būna silpnavalės ir egzistuoja tik dėl seksualinių kūrėjų fantazijų.

Dominuojančios vaifos

Zaria, personažas iš Overdročio.

Dominuojančios vaifos yra mažiau populiarios, nei paprastos, tačiau yra nemažiau mylimos. Tokios vaifos būna labai raumeningos, arba itin stipro charakterio. Žmonės, kurie nori su jomis poruotis, tradiciškai nori, kad jos būtų jų mamos. Tokių vaifų pavizdžiu galima skaityti Zarią iš Overdročio. Šita raumeminga rusė su pūška yra mylima žaidimo fandome.

Smurtaujančios vaifos

Va tokia va toji Vriska, padla.

Kai kuriems ant tiek patinka dominuojančios moterys, kad jie neturi nieko prieš to, kad jos smurtautų. Jie gali fantazuoti, kaip tokios vaifos su jais elgiasi kaip su vergais, ar vabzdžiais, arba kaip jos išvis juos muša ar net smarkiai sužaloja. Iš tokių submisyvių mazochistų įprastai juokiasi visas internetas. Tiesą pasakius, nelabai juokinga. Tokių smurtaujančių vaifų pavyzdys galėtų būti Vriska iš „Namie Užstrigusių“ (angl. Homestuck).

Spąstai

Feliksas, dažnai sutinkamas „spąstų“ tipo pavyzdys. Yra kai kurių husbando.

Bene populiarus ar ten vaifu, ar husbando tipas yra spąstai - vyriškos lyties atstovai, kurie dėvi moteriškus rūbus ir elgiasi mergaitiškai. Jų egzistavimas yra kaip seksualinio, taip ir humoristinio charakterio. Dažnai galima pamatyti bet kurioje spąstus turinčioje animėje, kaip heteroseksualinis vyras įsimyli spąsta, bet poto sužino, kad tasai yra vyras ir pradeda rėkt. Nors dauguma raguotų vyrų yra heteroseksualai, arba nepydarai, jie vis tiek nori poruotis su turinčiu pimpalą spąstu.

Lolės

Standartinė lolė. Šių bjaurybių fanai dažnai būna fašistai.
Sprogstančioji lolė Megumin.

Tarp itin nesveiko proto žmonių, kai kurios lolės irgi tampa vaifomis. Kas nežino, lolė yra suaugęs žmogus su nepilnamečio, tipiškai vaiko, kūno sandara ar galvosena. Arba yra tiesiog paprasti, nepilno amžiaus vaikaičiai. Tokie veikėjai gali būti nuo aštuoniolikos iki milijardo metų. Savaime suprantama, kad čia tiesiog užmaskuota pedofilija ir kad tiems idijotams reikėtų pasišnekučiuoti su Drąsiu Kedžium.

Furės

Mei Borovski, dažnai vadinama furių vaifu.

Taip pat negalima nepaminėti fures, kurios irgi dažnai būna vadinamos vaifomis. Dauguma sako, kad mylėti humanoidinius gyvūnūs nėra zoofilija (ane ane) ir kad realūs gyvūnai jiems neįdomūs. Dažniausiai, tarp furių vaifomis tampa lapės, vilkai ar kiti plėšrūnai, tačiau kartais galima pamatyti ir žolėdžius pydarus... oj... padarus turima omeny. Furės gali turėti tokias pat charakteristikas, kaip ir kiti jau pamynėti tipai, skirtumas tik tame, kad jos būna visokiausių gyvūnų rūšių: nuo kažkokios lapės iki lėktuvo.

Įžymybės

Nors įžymybės yra realios, o ne išgalvotos, jos irgi būna kai kurių vadinamos vaifomis ar husbandais. Dažnai tai būna foto modeliai ar aktoriai kaip Megan Foks ar Kim Kardašjan. Dibilai, kurie yra itin sudominti tokiais žmonėmis kartais gali net pirkti žmogaus ūgio pagalves, ant kurių pavaizduotos tos įžymybės. Retai, bet būna tokie momentai, kada raguotas fanas pagrobia arba kitaip grąsina savo simpatijomis. Lietuvoje, iš žinomų vaifų yra Vaidotas Grincevičius, Gitanas Nausėda ir mano klasiokas Paulius.

Žinomos anime vaifos

Čia nėra pilnas sąrašas, o tiesiog populiarūs pavyzdžiai. Jei nori pilno vaifų sąrašo, eik pasigūglink. Ne Pipedijos bėdos.

Kalnų ponia

Gražioji Ponia kalva.

Ju Takejama, labiau žinoma kaip kalnų ponia, ar Ponia kalva (angl. Mount Lady) yra labai populiari tarp gigantofilų ir šiknų mėgėjų, kylanti iš mangos ir anime „Mano didvyrių akademija“. Nors įprastai jos ūgis yra 162cm, ji gali pasididinti net iki 20 su biškiu metrų ūgio, todėl ir pavadinta kalnų ponia. Populiari ne tik tarp simpų internete, bet ir tarp daugelio serijalo ir mangos gyventojų. Dažnai galima pamatyti, kaip ją gigantiškoje formoje fotografuoja tauta, ko ji nėra prieš, nes jai labai patinka dėmėsys. Kalnų ponia nėra lolė, ačiū Dievui!

Asuka Soriju

Asuka, lolė.

Asuka yra labai populiari animės „Evangelijonas“ personažė. Yra turbūt mylimiausia pedofilų vaifa, nes jai tik 14. Begėdžiai labai dažnai piešia itin nepadorius dalykus su šiuo vaiku, tačiau juos niekas net nebando sustabdyt. Nebando greičiausiai dėl to,kad niekas net nežiūrėjo Evangelijono išskyrūs jau visai praradusius gyvenimą nerdus ir mėmes ir nežino, kad jinai yra nepilnametė. Jei pamatysite žmogų, kuris savo galerijoje turi šį personažą, maloniai paaiškinkite jam, kad taip negalima.

Žinomos ne anime vaifos

Čia nėra pilnas sąrašas, o tiesiog populiarūs pavyzdžiai. Jei nori pilno vaifų sąrašo, eik pasigūglink. Ne Pipedijos bėdos.

Eipril O'Nyl

Eipril yra viena žinomiausių vaifu Amerikoje.

Eipril, o būtent jos originali versija iš 1987-ųjų mūltiko apie vėžliukus nindzes, yra ko gero žinomiausia vaifu Amerikoje. Nuo pat vaikystės, daugumai fanų labai patiko jos figūrą ir jos apranga, nors ji net neturėjo charakterio. Ši versija yra vienintelė skaitoma kaip vaifu, visos kitos, įskaitant 2003-ių ir 2012-tų vėžliukų serijalų laikoma nekaršta.

Mardžė Simpson

Mardžė yra gan populiari vaifu iš Amerikos. Daugumos veikėjų buvo aprašyta kaip graži in net karšta. Nežiūrint į jos tuberkuliozės spalvos odą ir penkiasdešimtmečio rūkaliaus balsą, Mardžė Simpson užstrigo daugumos fanų galvose kaip karštoji pūpytė. Ji net kelis kartus buvo žurnalo PlayBoy viršelije.

Elastinė mergina

„Duot pizdy?“

Elastinė mergina iš „Nerealiųjų” yra viena žinomiausių Pixar filmų personažų, ne tik dėl savo charakterio, bet ir dėl jos figūros. Nežinia, kam norėtusi išprievartauti guminę bobą, bet kažkam matyt norisi. Yra net scena, kur ji žiūri į veidrodi ir mato, kokia jos stora subinė, nuo kurios fanai klyko penkis metus ir prispermino šešias gatves.

Starfajer ir Reiven

Du populiariausi jaunųjų titanų personažai: ateivė Starfajer ir pusiau demonė Reiven. Abidvi yra lolės, nes joms milijardai metų, bet atrodo ir elgiasi kaip paaugliai. Nors vaikučius ir paauglius galima suprast, tačiau suaugusius, kuriems vis dar stovi nuo šitų dviejų nesuprasi niekada. Šeip, tokių vaifų yra labai daug. Žmonės, kurie tampa suagusiais, vis dar nori poruotis su vis dar nepilnamečiais veikėjais. Liūdna? Liūdna.

Sriegutė

Itin šiūrpus kultas. Paveikslėlije pavaizduota Sriegutė, nors, tiesą pasakius, atrodo labiau kaip šaiba, kurią katik mečiau.

Sriegutė yra pelė mechanikė iš Čipo ir Deilo serijalo. Nors ir yra tiesiog maža pelė, kai kurie nuo pat vaikystės nori ją išpist perpus. Rusijoje net egzistuoja religija, dievinanti Sriegutę.

Priežastys

Taip atrodo tipiškas vaifų berniukas. Kaip jūs matote, tokie žmonės yra lolifanais ir nacionalsocialistais ar fašistais. Saugokyte save ir aplinkinius nuo šitų.

Dažniausiai, berniukai įsimyli į nupieštas merginas dėl to, kad negali susirasti sau realių pūpyčių. Dėl savo kompleksų ir seksizmo, jie randa seksualinių partnerių tuose išgalvotuose mergiuotėse. Dažniausios vaifu charakteristikos būna: silpnumas, femeniniškumas (moteriškumas), smalsumas. Būtent tai privilioja tuos nevykelius, nes jie, būdami paaugliais ar suaugusiais vaikais su kompleksais, nori dominuoti nors kažką.

Taip pat būna ir atvirkščiai. Norintys būti dominuotais įsimyli į netipiškai stipro charakterio ar fizinių pajėgų moteriškes. Dažniausiai, tokie „žmonės” nori būti įvaikintais vaifu, kad jos būtų jų „mamytėmis”, kad laikytų ir maitintų pienu. Aiškiai matomas dėmėsio trūkūmas tų invalidų vaikystėse.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu