Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Daugiau nei virtuvė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Daugiau nei virtuvės autorė ankstų rytą atsikelia ir įsideda nuotraukytę - "dar nenusprendžiau, ko norėčiau šiandien pusrytukams, jaučiuosi tokia apsnūdusi, o ir namučiai mano jau reikalauja priežiūrėlės, nes nejauku prieš svečius būna tokiame kukliame butuke"

Daugiau nei virtuvė - toksai populiarus blogas, kurį rašo kokia tai supermama, nes labai viskas gražu, miela, protinga ir švelnu. Štai užtat kad populiarumu lenkia dažną lietuvišką portalą, atsilikdamas nebent nuo kokių nors didžiausiųjų, bet pralenkdamas visokius regioninius rajonų portaliukus, tai ir Pipedijoje šitas blogas turi būti aprašytas.

Bendrai tai savo turiniu primena kažkuo tokius žurnalus, kaip Cosmo, nes viskas labai jau įdomu. O pavyzdžiui, yra tokių straipsnių, kurių jau patys pavadinimai viską už save pasako:

  • "Kukli dviejų mėnesių kelionė į Tailandą, gyvenome paprastame 5 žvaigždučių viešbutyje"
  • "Kodėl jis turi būti man ištikimas, nes jeigu tik įtarsiu, tai maža jam nepasirodys"
  • "Būsiu laiminga, kai viską turėsiu, nes dviejų vilų ir mersedeso man tikrai nepakanka"
  • "Muzikinis fonas ar gera muzika - kodėl jūs savo vakarėliams turite samdytis styginius kvartetus"
  • "Namų ruoša: kaip pasirinkti pačias geriausias tarnaites"
  • "Lengva dietinė užkandėlė pusryčiams - juodųjų ikrų suktinukai su snieginiu krabu ir spanguolėmis"

Trumpai tariant, jūs jau supratote, kad šitas tinklaraštis yra išties rimtas, geras, vertingas ir ne kažkokioms kaimo žmogystoms skirtas, o tik toms moterims, kurios gali sau leisti malonumus, rūpestį savimi ir švelnumą.

O dar kažkuo tai šita anonimiška persona susijusi su kokiu tai blogerių klanu, tai yra tokia keista agentūra, kuri vadinasi Geri blogai, tai matyt, kad visa blogosfera yra jos kontroliuojama kažkaip.


Dar žr.

Jeigu jau supratote, kad irgi norite gero gyvenimo, tai jau čia siūlome jums paskaityti:


Daugiau nei virtuvė
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!