Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Koaksilas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Tianeptinas)
Jump to navigation Jump to search
 Raudona kaukole vaistai.jpg 
Visi vaistai yra nuodai, kai anuos kažkas netinkamai vartoja, taip kad čia jei Pipediją skaitysit, tai tik jums blogiau!
O išties tai pirkite vaistus, nes jie yra labai geri ir gydantys ir jums padės gydytojas ir vaistininkas, o kuo daugiau nupirksit, tai tuo geriau!
Čia dar gali būti, kad mes visai nusišnekėjom, taip kad parašykit apie tai diskusijose, o taip pat galit ir pataisyt išsyk viską ir papildyt.
 Raudona kaukole vaistai.jpg 

Koaksilas arba Coaxil, dar platinamas kaip Tianeptinas (Tianeptine), Stablon ir kitais pavadinimais - tai antidepresantas, pasižymintis sąlyginai geru pernešamumu, teigiamais efektais ligoniams, mažu kenksmingumu. Ganėtinai plačiai taikomas psichiatrijoje, veikia dopamino ir serotonino apykaitą, smegenyse esančius gliutamato receptorius.

Šitas vaistas būtų visai niekam neįdomus, jei ne tai, kad Rusijoje yra tapęs pačios klaikiausios narkomanijos simboliu: pritrūkę dozės, nuo įvairių opiatų priklausomi narkomanai kartais ima leistis vandenyje ištirpintas tianeptino tabletes į veną: tokiu būdu vartojamas, koaksilas sukelia euforiją ir nemaža dalimi panaikina būdingą opiatinės kilmės abstinencijos sindromą.

Kaip pašalinis tokio intraveninio vartojimo efektas, pasireiškia stiprūs periferinių kraujagyslių spazmai, ko pasekoje kelioms valandoms sutrinka kraujotaka galūnėse bei aplink injekcijos vietą. Kraujotakos sutrikimai būna pakankamai stiprūs, kad dėl jų prasidėtų audinių apmirimas ir gangrena.

Esant tokiam neleistinam koaksilo vartojimui, gangrenozės išsivysto per kraštutinai trumpą laiką - kelias savaites ar mėnesius, o kai kuriais atvejais - net ir po vieno ar kelių pavartojimų. Padėtį apsunkina tai, kad apsisvaiginęs narkotikais narkomanas nepajunta bent kiek didesnio diskomforto, o neretai net ir nepastebi, kad su jo kūnu staiga ėmė vykti kažkas labai blogo. Atitinkamai, su visiškai apmirusiomis galūnėmis narkomanai kartais išbūna kelias dienas ar savaites, kol tie kūno gabalai ne tik galutinai miršta, bet ir ima literaliai pūti.

Tai yra aiški pasekmė to, kad vaistai vartojami ne pagal paskirtį. Neteisingai vartojami vaistai visada sukelia visokias bėdas, o čia jums ir pavyzdys, kad reikia visada klausyti tik to, ką gydytojai liepia.

Dar tarp kitko reikia paminėti, kad Rusijoje, skirtingai nei daugumoje kitų šalių, tianeptinas pardavinėjamas būna be receptų, o ir yra pigus labai - šitai ir yra priežastis, dėl kurios visai jau nusibaigę narkomanai pradeda jį vartoti. Ir dar tarp kitko reikia pasakyti, kad dažnai tieneptinas būna painiojamas su dezomorfinu, tačiau tai yra skirtingi dalykai. Dezomorfinas baisus, bet koaksilas ėda žmones dar daug baisiau. Kita vertus, tą koaksilą intraveniškai vartoti sugalvojau tik jau visai gyvenimą bebaigiantys heroinščikai - tokie, kuriems jau šyrkė ir netgi dezomorfinas yra neįkandama prabanga, o sveikata galutinai ir negrįžtamai pamesta. Tai irgi prideda prie pasekmių masto bei spartos.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu