Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šablonas:Birželio 5 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
  • 2009 metais keičiamas eismo ribojimo laikas Lazdynų tiltu - lengviesiems automobiliams darbo dienomis bus leidžiama važiuoti ne nuo 22.00, o nuo 19.00 val. iki 6.00 val., švenčių ir poilsio dienomis – visą parą. Lazdynų tiltu bus leidžiama važiuoti ne tik viešajam maršrutiniam transportui, bet ir skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėtoms transporto priemonėms.
  • 2009 metais Vilniuje, Akropolyje esančioje parduotuvėje hyper Maxima XXX, atidaryta mėsos ir žuvies gaminių rūkykla.
  • 2020 metais šią dieną įvyko pagrindinai žalio jaunimėlio susirengta demonstracija Vilniuje, prieš rasizmą ir dėl to, kad JAV kažkoksai uniformuotas atseit policininkas nužudė kažkokį sukčių George Floyd, visą tą filmuojant žmonėms, o paskui policija pareiškė, kad nieko čia tokio ir tasai žmogus savaime numirė. Tai tada ir per pasaulį, ir per kitur nuėjo protestai, o taip pat - ir Lietuvoje irgi. Tai tada visokie patriotai, o tiksliau tai ne patriotai o daugiau užmaskuoti inceliai bei panašūs, ištikti traukulių porą savaičių negalėjo nustoti plūstis, kodėl ten tas jaunimėlis toks ir anoks, nes nedaro taip, kaip jie sugalvojo ir panašiai, o kadangi taip nedaro - vadinasi yra Lietuvos išdavikai, nes patys susigalvojo ko išeiti į gatves. Tai dėl to labai plūdosi apie leftizmą, o išties tai tyliai visi sau kentėjo ir griežė dantimis dėl šiknasopės, kad tas jaunimėlis išeina maždaug 1000 žmonių kiekiu, kai visokie naciukai ir panašūs per savo protestus išspausti sugeba vos kelias dešimtis žmonių.
  • 2021 metais šią dieną įkurta nauja partiją - Tautos ir teisingumo sąjunga, kurios vadu tapo Petras Gražulis, o pavaduotoju - Naglis Puteikis.