Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rugsėjo 19

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Rugsėjo 19" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rugsėjo 19 - tai mėnesio Rugsėjo diena, kuri yra žymima skaičiumi 19. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Rugsėjo 19 diena dažniausiai būna kartą per metus, Rugsėjo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Rugsėjo 18 ir prieš Rugsėjo 20 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • Vilniaus užgrobimo diena. Nes štai 1915 metais vokiečiai užėmė Vilnių, o 1939 metais jau sovietai užėmė Vilnių. Tai kažkaip keistai kartojasi.
  • O 1888 metais kažkur Belgijos kažkokiame kurorte Spa, iš nieko neveikimo užgėrę poilsiautojai nutarė išrinkti gražiausią moterį, tai taip prasidėjo grožio konkursai, ilgainiui tapę puikiausiu verslu.
  • O 1961 metais kažkokie Betty ir Barney Hill pranešė, kad ufonautai juos buvo pagrobę į skraidančią lėkšte ir tenai ištyrė.
  • O štai 1982 metais kažkoks Scott E. Fahlman internetuose paskleidė šypsenėles. Tai šitaip anos ir išplito visur.
  • O štai 1996 metais toksai jau seniai neegzistuojantis Vilniaus bankas įrengė pirmą Lietuvoje bankomatą, o dar paskum juos užsieniečiai su visu tuo bankomatu nupirko. Tai dabar tuo giriasi SEB, kad jie tai įrengė, nors jų tada dar Lietuvoje nebuvo, bet tai visvien puikus nuopelnas, nes kuo daugiau didžiuotis?
  • O vat 2014 įvyko referendumas dėl Škotijos nepriklausomybės, tai škotai prabalsavo, kad geriau pasiliks su Anglija, o tada Rusija paskelbė, kad viskas neatitiko kokių tai tarptautinių standartų, nes jie geriau išmano kaip daryti demokratinius rinkimus


Dar žr.

Yra ir daugiau mėnesių, kur būna 19 diena. Štai tokių mėnesių dienų sąrašas: