Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lapkričio 19

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Lapkričio 19" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Lapkričio 19 - tai mėnesio Lapkričio diena, kuri yra žymima skaičiumi 19. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Lapkričio 19 diena dažniausiai būna kartą per metus, Lapkričio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Lapkričio 18 ir prieš Lapkričio 20 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną: Ši diena - tai tarptautinė tualetų diena, su tuo jus sveikiname ir linkime tenai praleisti minutėlę!

 • 1923 metais Vokietijoje siautėjusi hiperinfliacija pasiekė visai neblogas aukštumas - šią dieną vienas kilogramas duonos kainavo maždaug 233 milijardus reichsmarkių. Paskui šitą hiperinfliacijos periodą labai gražiai aprašinėjo toksai Erich Maria Remarque savo romane "Juodasis obeliskas".
 • 1931 metais toksai JAV gydytojas Earle Haas užpatentavo moteriškus higieninius tamponus su aplikatoriumi.
 • 1969 metais šią dieną su Apollo erdvėlaiviu į Mėnulį atskridę astronautai Pete Conrad ir Alan Bean išejo pasivaikščioti po Audrų jūrą, taip tapdami trečiuoju ir ketvirtuoju po Mėnulį pasivaikščiojusiais žmonėmis. Tai buvo vienas iš kelių skrydžių į Mėnulį, kuriuos žmonija sugebėjo įgyvendinti.
 • 1973 metais Vakarų Vokietijos parlamentas uždraudė sekmadieniais ir švenčių dienomis važinėti automobiliams, nes tuo metu naftos krizė pasiekė tokį lygį, kad valdžia jau tiesiog nežinojo, ką daryti.
 • 1975 metais šią dieną įvyko filmo "Skrydis virš gegutės lizdo" (anglų kalba būtų "One Flew Over the Cuckoo's Nest") premjera. Filme buvo rodoma, kaip personažas pakliuvo į psichiatrinę ligoninę, kurioje sąmojingas bajeristas buvo pagydytas elektros šokais taip, kad pavirto į besmegenę daržovę. Ir viskas vien todėl, kad tiesiog nepatiko durnyno personalui. Po filmo prasidėjo didžiuliai skandalai, nes paaiškėjo, kad netgi ir Vakaruose neretai psichiatrijoje piktnaudžiaujama, naudojami barbariški ne gydymo, o kankinimo metodai ("po elektros šoko pacientas nesiskundžia - reiškia, būklė pagerėjo"), o pacientai neturi jokių teisių.
 • 1975 metais šią dieną numirė generalisimusas Franciskas Frankas. Nepaisant to, Ispanijoje žiniasklaida skelbė, kad Franciskas Frankas vis dar gyvas. Tai paskui kilo iš to toksai bajeris, kad Franciskas Frankas vis dar miręs.
 • 1984 metais toksai hakerių būrelis, pasivadinęs Chaos Computer Club, stebint sukviestiems žurnalistams, per kažkokius to meto telefoninius kompiuterių tinklus (BTX) įsilaužė į kažkokią tai Hamburgo taupomąją kasą ir persivedė sau į sąskaitas maždaug 135 tūkstančius Vokietijos markių, taip pademonstruodami kažkokią tai didelę saugumo skylę. Tai paskui daug kam teko daug ką aiškintis ir teisintis, kodėl čia taip pinigai nesaugiai laikomi.
 • 1988 metais toksai Slobodanas Miloševičius, kuris buvo Jugoslavijos kompartijos veikėjas, o vėliau ir Jugoslavijos, o paskui Serbijos prezidentas, viešai sukalbėjo kalbą, kurioje aiškino, kad Seribiją puola kokie tai albanų separatistai Kosove, kurie nori sužlugdyti Jugoslaviją ir Serbiją kartu su kažkokiais užsienio agentais, kurie čia dar yra Jugoslavijoje surengę kažkokį sužlugdymo sąmokslą kartu su kažkokiais išdavikais. Pradžioje pasaulis galvojo, kad čia šiaip Miloševičius kliedi, bet paskui pamatė, kad jis savo kliedesius pavertė realiomis masinėmis žmonių žudynėmis.
 • 1991 metais šią dieną Lietuva pirmą kartą po atsikūrimo gavo Tarptautinio olimpinio komiteto kvietimą dalyvauti Olimpinėse žaidynėse
 • 1998 metais JAV kongresas pradėjo klausymus dėl Clinton-Lewinsky skandalo, kuris buvo apie tai, kaip JAV prezidento Bill Clinton sekretorė Monica Lewinsky čiulpė jam pimpalą ir išsaugojo suknelę su jo baigimo dėmėmis, kurią nutarė visam pasauliui parodyti. Tai buvo daug visokių kalbų apie tai anuo metu.
 • 2015 metais šią dieną kažkoksai narkomanas, tiksliau Igoris Molotkovas, vėliau gavęs pravardę Igariokas pasigrobė iš užsižiopsojusių policininkų automatą ir paskui pusę dienos bastėsi po Vilnių, važinėdamas su automatu troleibusais, o paskui nuėjo namo ir užmigo, tuo tarpu 3000 pareigūnų vis ieškojo ir šukavo visur kur gali, negalėdami jo surasti. Anuo sykiu dar toksai Saulius Skvernelis, kai jo vyrai taip prisidirbo, vaizdavo nekaltą ir tiktai apkaltino to meto Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę, kad ši trukdo jam dirbt. Ir ką jūs manote - išlipo Skvernelis sausas ir netgi premjeru tapo!


Dar apie Lapkričio 19

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Lapkričio 19: