Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kovo 1

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Kovo 1" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kovo 1 - tai mėnesio Kovo[reikalingas šaltinis] diena, kuri yra žymima skaičiumi 1. Tasai skaičius yra iš vieno skaitmens, todėl čia nėra tikras skaičius, o yra tiktai skaitmuo.

Kovo 1 diena dažniausiai būna kartą per metus, Kovo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Kovo 0 ir prieš Kovo 2 dieną[reikalingas šaltinis].

O štai kas įvyko šią dieną:

 • Šią dieną 1692 metais prieš tribunolą stojo pirmos trys Salemo raganos
 • 1700 metais Švedija susigalvojo nuosavą kalendorių, kad nereiktų smarkiai kalendorių sukiot, tai gavosi nei tai Grigaliaus, nei tai Julijaus kalendorius, ale paskui daug metų švedai gyveno pagal neaiškų kalendorių, o baigėsi tuo, kad nieko nepavyko ir grąžino viską atgal
 • 1947 metais savo veiklą pradėjo tarptautinis valiutos fondas
 • 1953 metais šią dieną Josifas Stalinas, ištiktas ne tai apopleksijos, o gal kokio tai insulto, išgriuvo ir prarado sąmonę, o paskui po 4 dienų numirė - puiki šventė!
 • 1969 metais viduryje koncerto buvo areštuotas The Doors vokalistas Džimis Morisonas, kuris buvo girtas ir publikai rodė pimpalą, o pasipiktinusiems policininkams siūlė pačiulpti. Kiek prieš koncertą kažkoks neadekvatus policininkas buvo sumušęs Džimą Morisoną tualete ir nupurškęs ašarinėmis dujomis. Po šio koncerto 5 mėnesiams grupei buvo uždrausta koncertuoti, o policininkai dar belenkokiomis progomis prie Džimio Morisono kabinėjosi ir dar du kartus areštavo.
 • 1978 kažkokie Čarlio Čaplino gerbėjai ar tai šiaip durniai iškasė jo kapą Šveicarijoje ir pavogė jo lavoną. Tiktai gegužės 17 lavonas buvo surastas. Tada paaiškėjo, kad tie du Čaplino gerbėjai buvo du imigrantai ir Lenkijos ir Rumunijos, kurie įsivaizdavo, kad gaus už lavoną didelę išpirką ir šitaip daug uždirbs.
 • O vat 1990 buvo įsteigtas Lietuvos Bankas
 • 1995 buvo įkurta viena iš kelių firmelių, kurios dabar valdo viso pasaulio internetus - kažkokie gal studentai ar šiaip neaiškūs kompiuterastai sukūrė Yahoo.
 • 2013 metais iš BNS vadovo ir vyriausiojo redagtoriaus pareigų buvo priverstas savanoriškai atsistatydinti Artūras Račas.
 • 2015 metais šią dieną buvo pirmą kartą surengti tiesioginiai merų rinkimai, tai visi labai daug spėliojo, kas kur bus išrinktas
 • Šiandien yra pirmoji kalendorinio pavasario diena. Pipedija sveikina visus, kas sėkmingai peržiemojo ir grąžina jus realybėn: Lietuvoje žiema tęsis dar du mėnesius!
 • 2020 metais šią dieną du fake daktarai išleido pirmą savo radijo laidą - Žmonės ir monstrai, kurioje kalbėjo apie narcizus. Tai po šios laidos kilo labai nenormalus įvairių narcizų nepasitenkinimas su vis pasikartojančiais aiškinimais, kad čia ne jie narcizai, o čia Andrius Užkalnis ir Rokiškis Rabinovičius yra narcizai. Tai daugelis žiūrovų iš tų teisinimųsi ir kaltinimų komentaruose turėjo labai nemažai malonumo.


Dar apie Kovo 1

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Kovo 1: