Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vasario 1

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Vasario 1" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vasario 1 - tai mėnesio Vasario diena, kuri yra žymima skaičiumi 1. Šitas skaičius yra vienaženklis[reikalingas šaltinis].

Vasario 1 diena dažniausiai būna kartą per metus, Vasario mėnesį. Ji dažniausiai būna po Sausio 31 ir prieš Vasario 2 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2012 metais įvairūs meteorologai pranešė, kad šiandien šaltis jau pasiekė ar tik ne 25 laipsnius šaltumos. Ir dar jie pasakoja, kad greitai atšals ir iki -30, o paskui - ir dar labiau. Šitaip bešąlant, temperatūra nukris iki -50, -70, -100, -200, -300 ir taip toliau, pakolei visas oras pavirs suskystintomis dujomis, o tada neturėsime kuo kvėpuoti. Tačiau dujos užtat bus pigesnės, nes jos visur upeliais tekės. Vienok mokiniams, kaip sako, dėl šalčio jau nereikia eiti į mokyklą, o tuo džiaugiasi ir mokytojai.
  • O štai 2021 metais šią dieną šalta nebuvo, gal tik kokie 5 laipsniai, bet užtat visur buvo koronavirusas, o todėl ir karantinas, tad mokiniai mokėsi iš namų ir niekur nėjo, o tiktai po truputį degraduodami jau kelintą mėnesį per pamokas žaidė kompiuterinius žaidimus, vaizduodami mokymąsi ir nieko neišmokdami.
  • 2023 metais šią dieną Lietuvos meteorologai paskelbė, kad sausį buvo pasiektas visų laikų rekordas - per visą mėnesį per visą Lietuvą tebuvo 5 valandos, kada kur nors išvis švietė saulė. Tai kažkur matyt ji ir išvis net nepašvietė.


Dar apie Vasario 1

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Vasario 1: