Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rugsėjo 3

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Rugsėjo 3" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rugsėjo 3 - tai mėnesio Rugsėjo diena, kuri yra žymima skaičiumi 3. Tasai skaičius yra iš vieno skaitmens, todėl čia nėra tikras skaičius, o tiktai skaitmuo.

Rugsėjo 3 diena dažniausiai būna kartą per metus, Rugsėjo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Rugsėjo 2 ir prieš Rugsėjo 4 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 301 metais šią dieną kažkokia mikrovalstybė, pasivadinusi San Marinu, ėmė ir atsiskyrė nuo Senovės Romos imperijos, pasiskelbė respublika ir gyvuoja iki šiol.
  • 1783 metais po ilgų karų, Jungtinė Karalystė galų gale pripažino, kad JAV gali būti nepriklausoma.
  • 1939 metais keistu būdu III Reichui paskelbė karą Prancūzija, Didžioji Britanija, Naujoji Zelandija ir Australija. Karas nors ir buvo paskelbtas, bet niekaip nepradėtas - šitaip tos šalys tikėjosi, kad kariaut nereiks, o savo kalbomis Lenkiją nuo užpuolimo apgins. Tai taip nieko ir nedarė, pakol paskui Vokietija neatsakė veiksmais, per kelias dienas užimdama Prancūziją.
  • 1967 metais per vieną dieną Švedija persijungė gatves iš nenormalaus atvirkščio angliško režimo, kur visi važiuoja prieš eismą, į normalų režimą, kur visi normaliai gatvėmis važinėja.
  • 2012 metais šiandien kažkodėl buvo švenčiama Rugsėjo 1, gal todėl, kad nepavyko jos atšvęsti laiku, o dabar mažvaikiai galėjo jau prisipirkti alkoholio, nusigerti ir į ligonines pakliūt.
  • 2022 metais Rusija sustabdė Nord Stream dujotiekį, aiškindama, kad vyksta techninės profilaktikos ir kažkoks gedimas. Gana greitai paaiškėjo, kad jokie ten ne gedimai, nes po kelių dienų Rusija jau skelbė ultimatumus, reikalaudama panaikinti sankcijas, nes kitaip esą neįjungs dujotiekio atgal.


Dar apie Rugsėjo 3

Yra ir daugiau mėnesių, kur būna 3 diena. Štai tokių mėnesių dienų sąrašas: