Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rugsėjo 6

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Rugsėjo 6" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rugsėjo 6 - tai mėnesio Rugsėjo diena, kuri yra žymima skaičiumi 6. Tasai skaičius yra iš vieno skaitmens, todėl čia nėra tikras skaičius, o tiktai skaitmuo.

Rugsėjo 6 diena dažniausiai būna kartą per metus, Rugsėjo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Rugsėjo 5 ir prieš Rugsėjo 7 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1803 metais toksai John Dalton ėmė naudoti visokius simbolius atomų žymėjimui, iš tų simbolių paišyti molekules ir taip kažkaip padarė pradžią visai šiuolaikinei chemijai, nes šita teorija jau paaiškino, kodėl, pvz., deginant skirtingas dujas, gaunasi skirtingi vandens ir angliarūgštės kiekiai. Pagal šitą teoriją gavosi dedukciniu būdu atkurti tų dujų molekulių sandarą, o paskui - ir kitų medžiagų molekules. Dabartiniais laikais pagražintas Daltono simbolių variantas naudojamas tada, kai iš visokių spalvotų rutuliukų paišomos visokios molekulės.
  • 1939 metais Pietų Afrika įsijungė į II Pasaulinį karą, paskelbdama karą III Reichui.
  • 1968 metais Svazilendas tapo nepriklausoma valstybe, nors iki tol buvo Pietų Afrikos dalimi
  • 1991 metais faktiškai jau suardyta SSRS pripažino Lietuvos nepriklausomybę. Tuo pačiu pripažino nepriklausomybę ir Latvijai bei Estijai.
  • 1991 metais šią dieną nepriklausomybę paskelbė Čečėnija. Nelabai sėkmingai - po kelių žiaurių karų valdžią ten perėmė banditai, kurie dabar ištikimi Vladimirui Putinui.


Dar apie Rugsėjo 6

Yra ir daugiau mėnesių, kur būna 6 diena. Štai tokių mėnesių dienų sąrašas: