Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rugsėjo 7

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Rugsėjo 7" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rugsėjo 7 - tai mėnesio Rugsėjo diena, kuri yra žymima skaičiumi 7. Tasai skaičius yra iš vieno skaitmens, todėl čia nėra tikras skaičius, o tiktai skaitmuo.

Rugsėjo 7 diena dažniausiai būna kartą per metus, Rugsėjo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Rugsėjo 6 ir prieš Rugsėjo 8 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1764 metais toksai Stanislovas Augustas Poniatovskis buvo išrinktas Abiejų tautų respublikos karaliumi, nes dėl to labai spaudė tokia Rusijos carienė Jekaterina II, kuriai anas labai buvo kažkaip įsiteikęs. Kaip gandai sako, įsiteikęs buvo savo geromis savybėmis.
  • 1822 metais toksai Domas Pedras I-asis (Dom Pedro I) paskelbė Brazilijos nepriklausomybę nuo Portugalijos.
  • 1923 metais buvo sukurtas Interpolas
  • 1953 metais visos SSRS generaliniu genseku buvo išrinktas Nikita Chruščiovas. Išrinko jį, aišku, ne žmonės, o kažkoks ten CK KPSS prezidiumas. Nikita Chruščiovas paskui pagarsėjo ir Atšilimu, ir Karibų krize, ir pradėta kurti baudžiamąja psichiatrija, ir kukurūzais, ir kitomis nesąmonėmis. Vienok, kaip sako, kad ir durnas buvo, bet visgi geresnis, nei Stalinas.
  • 1978 metais šią dieną buvo keistai nužudytas toksai Bulgarijos disidentas, į Didžiąją Britaniją pabgėgęs Georgijus Markovas (Georgi Markov). Jis ėjo kažkokiu Londono tiltu, kai į jį atsitrenkė žmogėnas, nešinas skėčiu. Kiek vėliau Markovas pasijuto prastai. Dar vėliau paaiškėjo, kad iš skėčio tas žmogėnas iššovė mikroskopinį rutuliuką nuo šratinuko, o tame rutuliuke buvo dar mažesnė skylutė, užpildyta nuodais - ricinu. Tai tuo ricinu apnuodytas Markovas taip ir numirė. Vėliau buvo išsiaiškintą, kad tą padarė Bulgarų saugumas, o įrankius (specialų skėtį ir ricinu užnuodytus šaudmenis) jiems suteikė sovietų KGB.
  • 1979 metais Chrysler atsidūrė ant bankroto ribos ir ėmė prašyti JAV vyriausybės, kad toji duotų pusantro milijardo dolerių. Tai JAV valdžia pasigailėjo ir davė.
  • 1998 metais įkurta Google, kuri pradžioje aiškino, kad jos šūkis visada bus "nedaryk blogio", bet paskui praėjo kokie 10 gal metelių, tas šūkis dingo, o kompanija užsimanė perimti visą Internetą, naikindama ir RSS, ir padarydama nesurandamais kokius nors puslapius, ir taip toliau. Bet kaip ir atsitinka, monopolistas ilgainiui ima merdėti, tad dabar jau netgi paieškoje koks nors DuckDuckGo pasidarė geresnis.


Dar apie Rugsėjo 7

Yra ir daugiau mėnesių, kur būna 7 diena. Štai tokių mėnesių dienų sąrašas: