Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sausio 7

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Sausio 7" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Sausio 7 - tai mėnesio Sausio diena, kuri yra žymima skaičiumi 7. Tasai skaičius yra iš vieno skaitmens, todėl čia nėra tikras skaičius, o tiktai skaitmuo.

Sausio 7 diena dažniausiai būna kartą per metus, Sausio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Sausio 6 ir prieš Sausio 8 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

 • 1904 metais šią dieną buvo sukurtas nelaimės signalas CQD kuris nepasiteisino ir po poros metų buvo pakeistas į SOS
 • 1927 metais ėmė veikti pirmoji transatlantinė telefono linija, kuri sujungė Londoną ir Niu Jorką
 • 1953 metais šią dieną JAV prezidentas Harry Truman paskelbė, kad ši šalis sukūrė ir dabar turi vandenilinę bombą, kuri belenkiek kartų galingesnė už atominę
 • 1954 metais IBM kartu su Georgetown universitetu pademonstravo pirmą pasaulyje automatinio vertimo sistemą, kuri atrodė, kad labai gerai dirba. Paskui paaišėkėjo, kad dirba ta sistema taip prastai, kad paskui ėmė žmonės kalbėt, kad išties tai čia kažkokios machinacijos buvo, skiros valdiškiems pinigams išmelžt.
 • 1959 metais šią dieną JAV pripažino Kubos vyriausybę, kurią sukūrė valdžią užgrobęs komunistas Fidelis Kastras
 • 1979 metais Vietnamas užėmė Pnompenį, Kambodžos sostinę. Taip iš ten buvo išvytas Pol Potas su visais Raudonaisiais khmerais.
 • 1989 metais šią dieną Lietuvoje atsikūrė ateitininkai, kurie yra tokie kaip ir religiniai, bet už tyrą meilę kažkokią, neaiškūs tokie
 • 1991 metais šią dieną iš ministro pirmininko posto atsistatydino Kazimira Prunskienė, kuri buvo sugalvojusi maisto kainas staiga padidint. Paskui ėmė lįst gandai, kad jai tas kainas padidint patarė kažkas iš Kremliaus.
 • 1991 metais kažkoks buvęs Tonton Makutų vadas Roger Lafontant bandė užgrobti valdžią Haityje, bet buvo sučiuptas kariškių, kurie jokių Tonton Makutų grįžimo nenorėjo. Tai paskui tas Roger Lafontant buvo įgrūstas į kalėjimą, nuteistas įkalinimu iki gyvos galvos, bet po pusmečio jį kažkas kalėjime nudėjo. Tai gal ir nieko blogo tame.
 • 1999 metais šią dieną prasidėjo JAV prezidento Bilo Klintono apkalta už tai, kad jam kokia tai Monica Lewinsky čiulpė pimpalą, bet kaip tai už tai nubaustas nebuvo, nes nu argi tai nusikaltimas, kad tau pimpalą čiulpia?
 • Šią dieną 2003 metais padvėsė Oolong, kuris buvo toks pats beprasmiškai durnas, kaip ir Pipedija.
 • Taip pat šią dieną tais pačiais 2003 metais visas Vilnius sužinojo apie tai, kad bene pirmą kartą sudegė Brodvėjus, nors užsidegė ir sudegė jis gal dar Sausio 6 gal būt, bet matyt visi girti buvo ir nesuprato...
 • O 2015 metais šią dieną du islamistai įsiveržė į Charlie Hebdo redakciją ir nužudė 12 žmonių, o dar 11 sužeidė - viskas vien už tai, kad šis žurnalas paskelbė kažkokią karikatūrą, kurioje buvo vaizduojamas pranašas Mahometas. Tai paskui tas karikatūras sutartinai visas pasaulis ėmė skelbt.


Dar apie Sausio 7

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Sausio 7: