Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lapkričio 6

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Lapkričio 6" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Lapkričio 6 - tai mėnesio Lapkričio diena, kuri yra žymima skaičiumi 6. Tasai skaičius yra iš vieno skaitmens, todėl čia nėra tikras skaičius, o tiktai skaitmuo.

Lapkričio 6 diena dažniausiai būna kartą per metus, Lapkričio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Lapkričio 5 ir prieš Lapkričio 7 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1935 metais toksai Edwin Armstrong paskelbė mokslinį straipsnį, kuriame aprašė FM, kitaip tariant - dažninę moduliaciją. Šita moduliacija gan ilgai buvo laikoma kiek per sudėtinga ir per brangia, kad tiktų buitiniams radijo imtuvams. Vsigi ilgainiui FM išplito ir šios moduliacijos dėka dabar turime radijo stotis, kurios muziką transliuoja visai gera kokybe.
  • 1944 metais Hanfordo gamykloje, pastatytoje pagal Manheteno projektą, pramoniniu būdu pradėta plutonio gamyba. Kurį laiką šita gamykla buvo pagrindinis skylančių medžiagų šaltinis branduolinio ginklo gamybai. Šioje gamykloje buvo pagamintas ir plutonis, panaudotas Trinity bombai, kuri buvo pirma atominė bomba pasaulyje. Taip pat čia pagamintas ir plutonis atominei bombai, kuri buvo numesta ant Nagasakio.
  • 1975 metais tokioje seniausioje ir garsiausioje pasaulyje meno mokykloje, Central Saint Martins College of Art and Design, būrelis pankų, pasivadinusių Sex Pistols, pirmą kartą sudalyvavo koncerte, kaip apšildanti grupė šiais laikais niekam nežinomam kažkokiam Bazooka Joe. Tuo metu Sex Pistols buvo tiek niekam nežinomi, kad koncerto skelbimuose buvo pavadinti "Support Band".
  • 1994 metais įvyko iki šiol neišsiaiškintas įvykis - kažkas susprogdino Bražuolės geležinkelio tiltą. Tai nei kas tą tiltą per Bražuolę sprogdino, nei kodėl - taip ir liko neaišku, bet ta Bražuolės diversija taip ir liko paslaptimi, nepaisant neaiškumų.
  • 1995 metais grupė Queen išleido paskutinį kartu su Freddie Mercury kartu įrašytą albumą - "Made In Heaven"
  • 2009 metais kelionių agentūra „BPC Travel“ prašo jos netapatinti su Bendruoju pagalbos centru (BPC - 112).
  • Gi 2019 metais šią dieną iš JAV į Lietuvą buvo iškiliai parvežta didi besislapsčiusi bėglė Neringa Venckienė
  • 2020 metais šią dieną SAM paskelbė, kad pagal jos duomenis, vakar buvo identifikuoti 1656 naujai apsikrėtę koronavirusu


Dar apie Lapkričio 6

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Lapkričio 6: