Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vasario 18

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Vasario 18" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vasario 18 - tai mėnesio Vasario diena, kuri yra žymima skaičiumi 18. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Vasario 18 diena dažniausiai būna kartą per metus, Vasario mėnesį. Ji dažniausiai būna po Vasario 17 ir prieš Vasario 19 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1386 pagal gudrų planą Jogaila vedė Lenkijos karalienę Jadvygą, taip imdamas valdyti visą Lenkiją ir ją prijungdamas prie Lietuvos. Ale gavosi kažkaip taip, kad paskui viskas nuėjo atvirkščiai, nei numatyta.
  • 1879 metais okupuotuose Prancūzijos Versalio rūmuose Bismarkas paskelbė, kad Vokietija dabar bus imperija, o jos imperatoriumi bus Prūsijos karalius
  • O 1913 metais kažkoksai Pedro Lascurain tapo prezidentu garsioje ir didelėje šalyje - Meksikoje. O jau po pusvalandžio atsistatydino, taip sumušdamas visus prezidentavimo trumpumo rekordus pasaulyje, taip kad rekordininkas iki šiolei matyt.
  • 1930 metais kažkokia karvė, vardu Elm Farm Ollie, tapo pirmą kartą lėktuvu skridusia karve pasaulyje, nes kažkokie amerikonai sugalvojo padaryti karvių melžimo renginį per kokią tai aviacijos parodą.
  • O štai 1954 šią dieną buvo įkurta Scientologijos bažnyčia, nes koksai tai gudrus fantastinių knygų rašytojas sugalvojo, kad religija yra geriausias biznis
  • O 1979 metais prisnigo Sacharoje, pačioje dykumoje, ir dar gi ne šiaip sau, o Alžyro pietuose, kur jau išvis snigti negali, taip kad štai jums ir prašom!
  • 2010 metais Vilniuje vyko masinė entelektualų psichozė - Knygų mugė.


Dar apie Vasario 18

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Vasario 18: