Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


NSDAP

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

NSDAP arba Vokietijos nacionalsocialistinė partija (vok. Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei) - dabar uždrausta, bet kadaise tai viena iš svarbiausių, o vienu metu ir vienintelė legali Vokietijos partijų. Ir kartu tai viena iš istoriškai svarbiausių ir labiausiai nusikalstamų socialistinių partijų.

NSDAP dar labai pagarsėjo polinkiu į daugybę simbolių, iš kurių bene žinomiausiu tapo svastika.

Dar beje, nuo 1919 iki 1920 šita nacionalsocialistų partija vadinosi Darbo partija, tiksliau "Vokietijos darbo partija" (vok. Deutsche Arbeiterpartei).

NSDAP, skirtingai nuo klasikinio socializmo, aiškino, kad ne klasių kova visur vyksta, o tautų kova dėl išlikimo. Nes klasių kova nors ir vyksta, bet išties tai ji nevyktų, jei ne žydai ir visokie žydomasoniai, kurie viską padaro blogai ir jei jų nebūtų, o taip pat nebūtų kitų tautų, kurios trukdo arijams ir šiaip vokiečiams, tai būtų labai gerai.

Tai užtai NSDAP galų gale organizavo ir II Pasaulinį karą, ir dar visokius genocidus, kurių tiktai mažą dalį teįstengė įvykdyti. Nors buvo suplanavę taip pat ir 80% lietuvių išnaikinimą (daugiau, nei bolševikai), visgi savo užmačių įvykdyti nespėjo.


Dar žr.