Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


NATO viršūnių susitikimas Vilniuje

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

NATO viršūnių susitikimas Vilniuje arba paprasčiau - tiesiog NATO suvažiavimas Vilniuje - išskirtinio lygio renginys, kokie net ir visos Žemės planetos mastais ne taip dažnai būna. O jau Lietuva tokio renginio išvis nebuvo patyrusi per visą istoriją. Renginys vyko 2023 metų liepos 11 ir liepos 12 dienomis.

Į Vilnių šituo metu atvažiavo delegacijos iš 48 skirtingų pasaulio valstybių, o taip pat ir 40 skirtingų valstybių vadovai. Apžvalgininkų vertinimu, šituo metu Lietuvoje suvažiavo žmonės, kurie valdo apie 60-70% visos planetos karinės galios. Kitaip tariant, Vilnius kuriam laikui tapo visiškai realiu kariniu pasaulio centru, tikra Žemės planetos sostine.

Štai toksai buvo logotipas padarytas. Šitą puikų logo programoje "Word" dizainino ūkvedys Antanas, kuris neseniai praėjo kompiuterinio raštingumo kursus.

Įvairūs vatnikai prieš suvažiavimą dar skundėsi tuo, kad esą kas čia kam leido Vilniuje gatves reguliuot, bet pamatę, kokiais mastais viskas vyksta, aprimo. Dar savaitę prieš pradedant suvažiavimą, virš miesto ėmė skraidyti krūvos sraigtasparnių ir treniruotis staigiam teroristų likvidavimui. Žmonės dalinosi video vaizdais, kaip krūva sraigtasparnių netikėtai atlekia prie kokio nors atsitiktinio gyvenamojo namo ir leidžia specialių pajėgų kareivius ant stogo, stebindami nieko nesitikėjusius gyventojus.

Kai virš Lietuvos ėmė suktis krūvos naikintuvų, o sraigtasparniai virš miesto jau ūžė nesustodami, į suvažiavimą pradėjo skristi užsienio vadovai. Tokio kiekio delegacijų matyt dar niekas nėra matęs - tiesiog šniūrais iš oro uosto važiavo įvairių šalių prezidentai ir premjerai. Galų gale pasirodė ir patsai JAV prezidentas Joe Biden, o kažkuriuo metu atsirado ir Volodimiras Zelenskis iš Ukrainos.

NATO vadovų suvažiavimo dalyviai

Į Lietuvą atvyko vadovai iš visų 31 NATO valstybių. Tai tokios šalys:

Be 31 NATO valstybės, Vilniuje čia apsilankė ir daugelio NATO itin artimų valstybių lyderiai, atstovaujantys irgi didžiules karines bei politines galias. Taigi, savo vadovus atsiuntė ir šios šalys: