Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gruodžio 30

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gruodžio 30" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gruodžio 30 - tai mėnesio Gruodžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 30. Šitas skaičius yra dviženklis, sudarytas iš dviejų skaičių[reikalingas šaltinis].

Gruodžio 30 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gruodžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gruodžio 29 ir prieš Gruodžio 31 dieną.

Kai kurie mokslininkai teigia, kad išties po Gruodžio 30 eina ne Gruodžio 31, o Sausio 0 diena. Bet šitie mokslininkai yra visokie šarlatanai ir astronomai, nes visi žino geriau, kad jokios Sausio 0 dienos išties nėra.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • O vat 1916 metais buvo kažkaip vargais negalais užmuštas, nors irgi gal ir ne iki galo toksai Grigorijus Rasputinas, kuris iki šiol yra visiškai išprotėjusios rusiškos valdžios simbolis
  • O štai 1922 metais buvo paskelbta, kad sukurta Sovietų Socialistinių Respublikų Sąjunga - į ją įėjo Rusija ir šviežiai aneksuotos, iki tol jau užgrobtos Baltarusija, Ukraina ir Kaukazo valstybės. Todėl čia visų sovietžmogių šventė.
  • O vat 2011 metais nebuvo Gruodžio 30 dienos poroje pasaulio šalių - štai tokia Samoa, o ir iš jos valdoma Tokelau neturėjo Gruodžio 30 dienos ir viskas. O neturėjo todėl, kad kažkas sugalvojo pas jas kaip tai perkelti laiko juostas, tai gavosi, kad perkeldinėjo sulig vidurnakčiu, o tokiu būdu staiga tik pyst ir iš Gruodžio 29 staiga pasidarė Gruodžio 31 diena. Taip valdžia pavogė vieną dieną iš žmonių.
  • Gal ir dar kažkas šią dieną įvyko, bet dar kolei kas čia nepasirūpinome tuo pasirūpinti. Tai gal dar pasirūpinsime.

Kiti kažkokie kliedesiai:


Dar žr.

Yra ir daugiau mėnesių, kur būna 30 diena. Štai tokių mėnesių dienų sąrašas: