Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sausio 0

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Sausio 0" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Sausio 0 - tai mėnesio Gruodžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 0. Tiksliau Sausio diena, kuri žymima skaičiumi 0, bet ji išties yra Gruodžio diena, nes ji būna prieš pirmą Sausio dieną, nes prieš Sausį būna paskutinė Gruodžio diena. Kitaip tariant - Gruodžio 31, kuri ir yra Sausio 0 diena.

Šitą dieną susigalvojo kažkokie astrologai beigi astronomai, nes jiems tenai kažkokius dangų kūnų judesius reikėjo skaičiuoti per metus, o kažkaip tenai nesigaudavo skaičiuoti taip, kad būtų teisingai, nes kiekvienų metų Gruodis tai gaudavosi po metų, o grįžus atgal ir bandant suskaičiuoti kažką nuo Sausio 1, reikdavo nuo pernai Gruodžio 31 skaičiuoti, o šiemet Gruodžio 31 gaudavosi visai kitokia, nes jau po metų ir taip toliau, tai jie ėmė ir susigalvojo, kad pernai Gruodžio 31 tai išties yra Sausio 0 diena. Kaip matote, taip sudėtingai viskas, todėl ir reikėjo padaryt kaip paprasčiau, kad kažkokias efemerides apskaičiuot.

Taigi aišku, kad Sausio 0 diena būna tokiu būdu kasmet, bet ne šiemet, o tiktai pernai ir ji būna po Gruodžio 30 dienos. O po Sausio 0 dienos visada būna Sausio 1 diena.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • Kažkodėl visiems atmintis prapuolė, tai visi nelabai ką ir atsimena... Lyg ir ryt turėtų dar būti Sausio 1, bet jau šiandien, o dar vakar buvo Gruodžio 31, bet jau lyg ir užvakar, tai o kur tada viena diena dingo?

Astrologinės bei astronominės Sausio 0 dienos prognozės

Matomai apsėsti pagirių, ne kurie astrologai su astronomais sugalvojo, kad negalima, kad būtų taip šventiška, todėl prieš šią dieną eina kita diena - Sausio 0, kad metai būtų ypatingi ir kasmet vyktų kažkoks ten astrologinis lūžis, per kurį dienos pasislenka ir susivibruoja. Taip kad čia taip gaunasi, kad pagal dangaus kūnų kalendorių datos eina maždaug taip, skaičiuojant nuo pernai per šiemet iki kitąmet:

O kad viskas dar labiau susipainiotų, tai ta Sausio 0 kažkur visada prapuola, nes visada gaunasi taip, kad kol Gruodžio 31, tai ji bus, o kai jau Sausio 1, tai ji jau praėjo.


Dar žr.


Dar apie Sausio 0

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Sausio 0 ar kitos nesąmoningos datos: