Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žiniasklaidos grupuotės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Tataigis jau niekam nepaslaptis, kad žiniasklaidos grupės yra įtakojamos kažkokių tenais politinių grupių irgi verslo grupių įtakoje, ko pasėkoje niekas taip ir nežino, irgi negauna tų kažkokių VSD pažymų apie verslo grupių įtaką žiniasklaidai, taip ir lieka čia viskas taip įdomiai.

Taip kad čionais vieni gandai, katrie aišku niekuom nepagrįsti, kaipo visokių ten durnių haliucinacijos akivaizdžios nesąmonės ir kliedesiai, taip kad dabar štai ir atsirinkit, kas ten kam įtaka kokia.


Žiniasklaidos grupės ir jas menamai įtakojančios finansinės/politinės grupuotės

Taigi žemiau niekuom nepagrįsti nusišnekėjimai, kuriuos aišku kiekvienas sveiku protu mastantis žmogus turėtų ignoruot:

...papildykit sąrašą, net jei nežinot įtakos. Kas nors kitas dar ko nors prirašys.

Taip kad bendrai kažkokie klausimai

Taigi reiškiasi pakolei visokie ten skandinavų atstovai galimai įrodinėja, kad reikia remt Lietuvoj skandinaviškus bankus, o rusų atstovai įrodinėja, kad ir rusiškus bankus, tol skandinavams mūsų politikoj daugmaž nusispjaut, o Rusija plečia įtaką?